درباره

برای اولین بار در کشور های جهان به ویژه فارسی زبان این کارگروه با داشتن تیمی مجرب ( مانند : استاد دانشگاه ، برنامه نویس ، طراح ،چندین مترجم اشنا به بسیاری از زبان های زنده دنیا ، چندین نویسنده و… ) توانستیم به صورت انحصاری در رمز ارز کاردانو فعالیت داشته باشیم.

این سایت برای هواداران کاردانو است و به صورت علاقه به کاردانو و جامعه این رمز ارز کاملا به صورت هدف مند و بدون داشتن هیچ گونه ذهنیت در امد زایی اداره می شود. در کل جهان بدون همتا می باشد!

این سایت (کارگروه) اولین در نوع خود در کل دنیای رمز ارزها مخصوصا کاردانو می باشد! که با بازخورد مثبت جامعه مواجه شده است! از همه مهم تر ! بازخورد مثبت جامعه فارسی زبان ، شرکت ها و پروژه های فعال در کاردانو. به صورتی که برای انتشار مقاله هایشان بسیار مشتاق هستند و با درخواست های فراوانی مواجه شده ایم. از شما و حمایت شما سپاس گذاریم.

باید عنوان کنیم که این کارگروه به خاطر خدمت به شما بسیار مفتخر است و به خود می بالد. تبریک به کل فارسی زبانان دنیا.این پروژ برای ی مدت کوتاه به صورت تست شروع شد اما بازخورد شما باعث انرژی مثبت ما شد و خواهد شد.امید که مابتوانیم ان را جبران کنیم.اخبار این سایت هم اکنون در دو جامعه پایه دیگر باز نشر می شود.

اگر می خواهید در اینده کاردانو نقش فعال داشته باشید و پیش قدم باشید

حتما این سایت را دنبال کنید.شما می توانید به عنوان عضو اصلی این جامعه در این سایت فعالیت داشته باشید و اطلاعات خود را باز نشر کنید ما از شما استقبال خواهیم کرد.شما می توانید اکانت خود را فعال کنید در دیدگاه ها و انجمن فعالیت داشته باشید.

ما برای شما نقش یا همان جایگاه های خاص درنظر گرفته ایم به ما بپیوندید.

کاردانو برای همه

خلاصه :

حالا ما اینجا هستیم تا دریچه نوینی از آگاهی در عرصه اموزش ومعرفی پروژه های فعال کاردانو را در سطح کشور باز کنیم و در افزایش سطح دانش کاربران در این زمینه هر روز با اشتیاق فراوان تلاش می کنیم، تمام تمرکز ما در ارائه هر چه بهتر محتوا در این پایگاه است، در اینجا حرفه ای تر می شوید.

تماس با ما

از طریق ایمیل : admin@cardano4persian.com