درباره ما


درباره ما : کاردانو برای همه یک جمع‌آوری کننده اخبار است. که به اعضای جامعه و کاربران امکان می‌دهد اخبار، تحلیل‌ها و قیمت‌ها را در مورد اکوسیستم کاردانو به اشتراک می گذارد.

بیشتر

پلتفرم رسانه ای پیشرو است که کاردانو (ADA) را پوشش می دهد.
ما طیف گسترده‌ای از اخبار بلاک چین را پوشش می‌دهیم که عمدتاً حول بخش DeFi بازارهای رمزنگاری می‌چرخند. هدف ما اطلاع رسانی، آموزش و به اشتراک گذاری اطلاعات با جامعه سرمایه گذاری جهانی از طریق وب سایت، رسانه های اجتماعی، خبرنامه ها و تحقیقات ما است. محتوای ما به صدها هزار سرمایه گذار جهانی که در فضای ادا دفی فعال هستند می رسد.

توسعه کاردانو که خود را به عنوان یک سیستم بلاک چین و ارزهای دیجیتال نسل سوم به دنبال بیت کوین و اتریوم معرفی می کند. کاملاً متفاوت از رقبای خود است. زیرا قبل از پیاده سازی در نرم افزار! که بواسطه تحقیقات و بازنگری درست شد.
ارز رمزنگاری شده بومی آن ادا به افتخار آدا لاولیس نام گذاری شد. که نویسنده و ریاضیدان قرن نوزدهمی که به عنوان اولین برنامه نویس کامپیوتری جهان از او یاد می شود. نامگذاری شد.

Cardano4All
کاردانو برای همه

#کاردانو # درباره ما

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند