رکورد های منحصر به فرد دیگر از خانواده جنیوس

رکورد های منحصر به فرد دیگر خانواده جنیوس . طبق بروز رسانی هفتگی گروه جنیوس اعلام کرد. در چند روز گذشته روی داد. اول رشد حساب های کیف پول های شرکت کننده در این دی اپ که در رمز ارز کاردانو بی سابقه بوده است. دومی رکورد جدید جنیوس ییلد در استک کردن رمز ارز جنس در این مدت زمان کوتاه می باشد. در اینجا می توانبد بیشتر مطالعه کنید.

رشد منحصر به فرد

از نظر رشد منحصر به فرد حساب در 5 روز گذشته با بیش از 1.7 هزار آدرس کیف پول منحصر به فرد که قبلاً از دی اپ ما استفاده می کردند!ما در حال جلب توجه هستیم 🚀!

🚀 به روز رسانی استک کردن جنیوس ییلد 🚀

ما خوشحالیم که در حال حاضر بیش از 3,500,000 توکن $GENS در اختیار داریم! این بیش از 30 درصد از عرضه در گردش است. علاوه بر این، ما بیش از 1,400,000 توکن $GENS اختصاص یافته داریم که توسط نمایندگانی که با استفاده از ایسپو ان اف تی آن‌ها به اشتراک گذاشته شده‌اند! 👏👏 ممنون از اعتماد و حمایت شما. ❤️

اگر می‌خواهید مقدار فعلی $GENS بدون سرمایه‌گذاری شده را ببینید، پیوند [ اینجا را ببینید! سایت پل]

در حال حاضر ما روی نمایشگری کار می‌کنیم که به جامعه ما امکان می‌دهد کل مبلغ $GENS را مشاهده کند و همچنین شامل مقدار $GENS در گردش باشد!

🙏 از شما برای بازخورد عالی در مورد دی اپ استک کردن متشکریم! در حالی که ما بر اساس پیشنهادات شما پیشرفت‌های زیادی انجام داده‌ایم، این تنها شروع کار است. ما چندین پیشرفت برنامه ریزی کرده ایم تا تجربه کاربر را بهتر کنیم.

#کاردانو # رکورد های منحصر به فرد دیگر خانواده جنیوس

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *