شروع پذیرش کاردانو در بخش سلامت!

چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو، در اظهارات جدید خود اعلام کرد که مشتریان می‌توانند در ماه آینده یعنی از فوریه 2023، وقتی پروژه‌اش کاملا عملیاتی شد، در بیمارستان جدید او به نام «کلینیک سلامت و تندرستی هاسکینسون»، هزینه خدمات پزشکی را با استفاده از ارز دیجیتال کاردانو (ADA) پرداخت کنند. بنیانگذار کاردانو فاش نکرد که بیمارستان جدید او بیت کوین و اتریوم را نیز می‌پذیرد یا خیر.

بیشتر

طبق اطلاعات منتشرشده در وبسایت این بیمارستان، کلینیک سلامت و تندرستی هاسکینسون در وایومینگ، ایالات متحده مستقر است. این بیمارستان طیف گسترده‌ای از خدمات پزشکی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد، از جمله مراقبت‌های اولیه، مراقبت‌های بهداشت روان، سلامت زنان، غربالگری‌های سلامتی پیشگیرانه، غربالگری سرطان، رژیم غذایی/پزشکی تغذیه، و مراقبت‌های قلبی-عروقی. این مرکز پزشکی همچنین بر افزایش طول عمر بیماران مسن، مکمل‌های غذایی بیولوژیکی، رژیم‌های غذایی، ورزش و درمان پزشکی متمرکز خواهد بود.
این کلینیک تا حدودی باز است و ماه آینده به طور کامل به بهره‌برداری می‌رسد. طبق صفحه لینکدین این شرکت، بیمارستان در حال حاضر حدود ده پرسنل دارد و به دنبال افزایش تعداد پرسنل خود است.
هاسکینسون اخیراً به اقدامات خود برای پذیرش توکن ADA ادامه داده است. با این حال، به نظر می‌رسد که تصمیم او برای تبدیل ADA به یک روش پرداخت برای برخی از مشتریان رضایت‌بخش نبوده است. برخی از افراد پیشنهاد کردند که هاسکینسون می‌توانست گزینه‌های پرداخت جایگزین مبتنی بر کاردانو، مانند DJED، اولین استیبل کوین غیرمتمرکز کاردانو را انتخاب کند.

نکته: توجه داشته باشید این متن صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی شما نوشته شده و کاردانو برای همه، مسئولیتی در مقابل تصمیم‌ها یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

#کاردانو # کاردانو در بخش سلامت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *