تصاحب جایگاه اول توسعه شبکه توسط کاردانو

ارز دیجیتال کاردانو (ADA) در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ با چالش‌هایی از جمله نگرانی‌های نظارتی و افزایش رقابت از سوی شبکه‌های لایه ۲ نوظهور! مانند بیس (Base) آربیتروم (Arbitrum) و اپتیمیسم (Optimism) مواجه بوده است. کاردانو اکنون مدعی جایگاه برتر در فعالیت‌های توسعه !!!

این شبکه‌های لایه ۲ رقیب کاردانو، افزایشی شدید را در توان روزانه و پذیرش کاربر تجربه کردند. در حالی که ADA برای حفظ شتاب خود با سختی‌هایی روبرو شد.

علی‌رغم کاهش ۲۵ درصدی قیمت ADA از ۰.۳۲ به ۰.۲۴ دلار! تیم توسعه کاردانو با تعهدی قوی همچنان برای تقویت اکوسیستم خود و جذب سرمایه‌گذاران، تلاش می‌کند.

قاتل اتریوم، و راهبردهای قدرت‌مند!

شهرت کاردانو به عنوان قاتل احتمالی اتریوم (ETH)، هیجانات توسعه‌دهندگان و مشارکت‌کنندگان اصلی آن را برانگیخت. بر اساس داده‌های درون زنجیره‌ای از شرکت تحلیل داده سنتیمنت، افزایش قابل توجهی در فعالیت توسعه‌دهندگان در شبکه کاردانو نمایان شد.

امتیاز فعالیت توسعه (Development Activity) کاردانو بین ۱۹ ژوئیه تا ۲۴ سپتامبر از ۴۵۴ به ۵۵۹ افزایش یافت. که نشان‌دهنده تعهد تیم برای پیشرفت این رمزارز است.

در حالی که قیمت ADA در این دوره با چالش‌هایی مواجه شد. افزایش فعالیت توسعه‌دهندگان نشان می‌دهد که تیم کاردانو همچنان بر ساخت و ارتقای پروژه‌ها برای موقعیت مطلوب خود در بازار صعودی بعدی متمرکز است.

پس از بیش از دو ماه تلاش شدید برای توسعه، کاردانو اکنون مدعی جایگاه برتر در فعالیت‌های توسعه جهانی رمزارزها شد. این پروژه از دیگر پروژه‌های برجسته مانند پولکادات (DOT) و کوساما (KSM) پیشی گرفت. در این میان، چین لینک (LINK) و هدرا (HBAR) نیز به ترتیب فعالیت‌های توسعه خود را برای برآورده کردن تقاضاهای رو‌به‌رشد برای دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) و پرداخت‌های خرد افزایش می‌دهند.

فعالیت توسعه در فضای رمزارزها یک معیار مهم است که توجه و منابع اختصاص‌داده‌شده به بهبود شبکه بلاکچین را می‌سنجد. هنگامی که یک شبکه در طول یک روند نزولی قیمت به تکامل و گسترش قابلیت‌هایش ادامه می‌دهد. اعتماد سرمایه‌گذاران به پایداری بلندمدت خود را تقویت می‌کند.

پیش‌بینی مسیر قیمت کاردانو

علی‌رغم داده‌های تاریخی که نشان می‌دهند روند قیمت کاردانو همیشه با فعالیت‌های توسعه مرتبط نیست! تلاش‌های توسعه‌دهندگان قراردادهای هوشمند به طور قابل‌توجهی به رشد چشمگیر ADA کمک کرده است. شایان ذکر است که در سال ۲۰۲۳، ارزش کل دارایی‌های قفل‌شده (TVL) در کاردانو به میزان خیر‌ه‌کننده ۲۵۰ درصد افزایش یافت.

با نگاهی به آینده، خوش‌بینی‌ زیادی وجود دارد که کاردانو می‌تواند شتاب صعودی بیشتری بگیرد. علی‌رغم عملکرد ضعیف در سال ۲۰۲۳، رشد فعالیت توسعه‌دهندگان و معیار TVL نشان می‌دهند که کاردانو پایگاه کاربری و تقاضای ثابتی را حفظ خواهد کرد. و به طور بالقوه ADA را در رشد بعدی بازار، به مرز ۰.۳۵ دلار سوق خواهد داد.

در این میان، داده‌های جهانی ورودی/خروجی پول حول قیمت (GIOM) نیز این چشم‌انداز صعودی را تقویت می‌کند. این موضوع نشان می‌دهد که اگر ADA بتواند از مقاومت اولیه ۰.۲۹ دلار عبور کند. راه برای افزایش به سمت سطح ۰.۳۵ دلار هموار خواهد شد.

قابل ذکر است که ۴۱۹۹۲۰ آدرس دارای ۶.۴۲ میلیارد کاردانو با قیمت ۰.۳۰ دلار وجود دارد. اگر این دارندگان تصمیم به فروش زودهنگام بگیرند، می‌توانند مانع بزرگی برای ADA در مسیر صعودی آن باشند.

منبع:

https://beincrypto.com/cardano-ada-crypto-development-activity

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

#کاردانو # کاردانو اکنون مدعی جایگاه برتر در فعالیت‌های توسعه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *