بنیان‌گذار کاردانو: کاردانو بزرگ‌ترین رمزارز جهان می‌شود!

#cardano

در حالی که کاردانو با ارزش بازار ۹.۱۶ میلیارد دلار هشتمین رمزارز بزرگ جهان است و به طور کامل در زیر سایه بیت کوین و اتریوم به سر می‌برد، بنیان‌گذار آن پیش‌بینی می‌کند که پادشاه بعدی دنیای کریپتو ADA خواهد بود. چارلز هاسکینسون کاردانو در نهایت به بزرگ‌ترین ارز تبدیل می‌شود!

به نقل از utoday، چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) بنیان‌گذار کاردانو معتقد است! که ADA در نهایت به بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان تبدیل می‌شود. ترسیم یک جهان رویایی با تکیه بر تعهد کاردانو به حاکمیت آنچین (on-chain governance)، جایی که ADA در نقش یک منجی ظاهر می‌شود و همه چالش‌ها را حل می‌کند! در جهانی دیجیتال به کاردانو نیاز خواهیم داشت، این ادعای هاسکینسون است. 

طراحی

بنیان‌گذار کاردانو به نقد بیت کوین پرداخت و طراحی ثابت آن را پاشنه آشیلی معرفی کرده است که در نهایت تاج را از سر بیت کوین می‌اندازد. او نگرانی‌ها و عدم اعتماد افراد به سیستم غیرمتمرکز را رد کرد و به نقد آن پرداخت. هاسکینسون اعتقاد داره! یک حکومت غیرمتمرکز باعث قدرت گرفتن مردم می شود. و اعتماد را در جامعه زنده می‌کند. 

اما رسیدن کاردانو به جایگاهی بالاتر از مکان فعلی! مستلزم رشد قابل توجه کاربران و توسعه فنی و حل مشکلات نظارتی است. چالش‌هایی که هر یک به تنهایی می‌توانند جلوی تعبیر خواب هاسکینسون را بگیرند. 

نظر شما چیست؟ آیا کاردانو می‌تواند با اتریوم و بیت کوین رقابت کند؟

منبع:

u.today

#کاردانو # چارلز هاسکینسون کاردانو در نهایت به بزرگ‌ترین ارز تبدیل می‌شود!

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *