افزایش ۱.۶ میلیونی حجم تراکنش‌ها در کاردانو

هفته شلوغ

کاردانو (ADA)، یک پلت‌فرم برجسته بلاکچینی که به دلیل تمرکز بر پایداری و قراردادهای هوشمند شناخته‌شده است. در ماه اوت افزایش قابل توجهی را در حجم تراکنش‌های خود تجربه کرد. افزایش ۱.۶ میلیونی حجم تراکنش‌ها در کاردانو! پیشرفت قابل توجهی در فضای ارزهای دیجیتال، به ویژه با در نظر گرفتن روندهای گسترده‌تر بازار! برای کاردانو تلقی می‌شود.
رشد حجم تراکنش‌های کاردانو همزمان با راه‌اندازی دو پروژه جدید بود که به سبد ۱۳۸ پروژه موجود این پلت‌فرم اضافه شد. و دوازده پروژه دیگر نیز در مرحله توسعه هستند. این گسترش‌ها، اکوسیستم قوی و رو‌به‌رشد کاردانو را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر افزایش حجم تراکنش‌ها، کاردانو شاهد تولید ۱۴۰۰۰۰ توکن بومی جدید در پلتفرم خود بود. که نشان‌دهنده افزایش فعالیت و استفاده از این بلاکچین است.

پیشرفت

پیشرفت‌های فنی کاردانو نیز قابل توجه است. قابلیت قرارداد هوشمند این پلتفرم، معروف به پلوتوس (Plutus)، با افزایش ۲۳۱ اسکریپت پلوتوس ورژن یک، رشد خوبی را تجربه کرد. و مجموع آن را به ۶۱۲۳ اسکریپت رساند. اسکریپت‌های پلوتوس ورژن دو نیز شاهد افزایش قابل توجه! ۵۱۰ اسکریپتی بوده و در مجموع به ۳۳۵۸ اسکریپت رسید. این پیشرفت‌ها در عملکرد قرارداد هوشمند، تعهد مستمر کاردانو به بهبود قابلیت‌های خود و گسترش اکوسیستم‌اش را برجسته می‌کند.

ارزش

با این حال، با وجود این معیارهای مثبت درون زنجیره‌ای و رشد اکوسیستم، ارزش بازار کاردانو به سطوح مشاهده‌شده در آوریل نرسیده است. بر اساس آخرین داده‌ها، ارزش بازار کاردانو کمی بیش از ۹ میلیارد دلار بوده. و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن نزدیک به ۸۳ میلیون دلار است. در حالی که پیشرفت‌های فنی و اکوسیستمی کاردانو چشمگیر است، پویایی بازار و احساسات سرمایه‌گذار نقش مهمی در تعیین قیمت آن دارد.

منبع:

https://u.today

#کاردانو # افزایش ۱.۶ میلیونی حجم تراکنش‌ها در کاردانو

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *