رونمایی از نسخه جدید راه‌حل مقیاس‌پذیری کاردانو

کاردانو (ADA) ارتقای جدیدی را برای راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه دو خود به نام هایدرا (Hydra) ارائه کرده که به طور بالقوه می‌تواند بر قیمت ارز دیجیتال ADA تأثیر مثبت بگذارد. آیا ارتقای جدید کاردانو می‌تواند بر قیمت تأثیر بگذارد!

طبق گزارش‌ها، نسخه 0.12.0 هایدرا به تازگی منتشر شد. و با نسخه کلاینت 8.1.2 نودهای شبکه! و پروتکل میتریل (Mithril) که توسط شرکت اینپوت اوتپوت (IOG) توسعه یافت. سازگار خواهد بود. این ارتقا که در 30 جولای در شبکه اصلی منتشر شد. با هدف ساده‌سازی و همگام‌سازی نودها در کاردانو و افزایش سازگاری با توسعه‌دهندگان انجام شد.

ارتقاء نسخه 0.12.0 همچنین شامل بهینه‌سازی کدها برای تقویت عملکرد و امنیت درون زنجیره‌ای هایدرا است که زمینه را برای نقاط عطف قابل توجهی فراهم می‌کند. انتظار می‌رود جزئیات بیشتر در مورد این نسخه در کنفرانس ارزهای دیجیتال Rare Evo 2023 در دنور، کلرادو، از 24 تا 26 آگوست به منتشر شود.

از لحاظ تاریخی، ارتقاء شبکه کاردانو تأثیر مثبتی بر قیمت ارز دیجیتال ADA داشته است. برای مثال، پس از راه‌اندازی Aiken، یک زبان برنامه‌نویسی و ابزاری برای ساده‌سازی توسعه قراردادهای هوشمند در کاردانو، قیمت این رمزارز تا 6 درصد افزایش یافت.

از زمان انتشار نسخه 0.12.0 در 24 ساعت گذشته! قیمت کاردانو حدود 1.51 درصد کاهش یافت. و به 0.2591 دلار رسید.

منبع:

کوین گپ

#کاردانو # آیا ارتقای جدید کاردانو می‌تواند بر قیمت تأثیر بگذارد!

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *