هوش مصنوعی دل سازنده کاردانو را ربود!

تیم توسعه‌دهنده بلاکچین کاردانو ممکن است در آینده نزدیک روی فناوری هوش مصنوعی متمرکز شود.
سازنده کاردانو تحت تاثیر هوش مصنوعی قرار گرفت ! به گزارش یوتودی، چارلز هاسکینسون، خالق و بنیانگذار کاردانو، به آنچه که ممکن است کانون توجه جدید این شبکه مبتنی بر اثبات سهام (PoS) باشد، اشاره کرده است. هاسکینسون در حساب رسمی توییتراش، ویدیویی را از یک پزشک یوتیوبر به نام Vinay Prasad منتشر کرد! که نشان می‌دهد ربات هوش مصنوعی ChatGPT چگونه می‌تواند دنیای پزشکی را متحول کند.
اگرچه هاسکینسون در توییت خود چیز زیادی نگفته، اما یک تصور کلی وجود دارد مبنی بر این که فناوری هوش مصنوعی و ربات‌های مبتنی بر آن، مانند ChatGPT، می‌توانند چهره هر جنبه از زندگی ما را تغییر دهند.

هوش مصنوعی

نوآوری در فضای هوش مصنوعی هیچ حد و مرزی ندارد و جای تعجبی هم باقی نخواهد ماند! که چالرز تیم کاردانو را برای یافتن زمینه‌های مشترک سوق دهد! وهمچنین ایجاد مشارکت‌های کاربردی در این حوزه را رهبری کند. علاوه بر این، هاسکینسون ممکن است به توسعه برنامه‌های غیرمتمرکزی کمک کند که می‌خواهند از فناوری زیربنایی ChatGPT، به نام مدل‌های زبانی بزرگ (LLM) استفاده نمایند.
به نظر می‌رسد که هاسکینسون پس از ایجاد نام و نفوذ برای خود در دنیای رمزارزها! درحال حاضر تمرکز خود را برمتنوع کردن فعالیت‌های پروتکل های کاردانو معطوف کرده است. با توجه به اقدامات و اظهارات اخیر، استفاده از هوش مصنوعی در بخش پزشکی، ممکن است قدم بعدی این تیم باشد.
کاردانو یک شبکه بلاکچینی بزرگ است! که تعداد زیادی برنامه‌ غیرمتمرکز بر روی آن فعال می باشد. در حالی که ChatGPT و فناوری زیربنایی آن هنوز نسبتاً جدید هستند! پروژه‌های وابسته به کاردانو مثل SingularityNET می توانند! راه را برای توسعه راه‌حل‌های جدید با کاربردهای واقعی هموار ‌کنند.

منبع:

https://u.today/cardano-ada-might-get-new-ai-focus-cardano-founder-drops-hint

#کاردانو # سازنده کاردانو تحت تاثیر هوش مصنوعی قرار گرفت !

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *