چارلز هاسکینسون وثیقه رمزارز را با نقدینگی بانک ها مقایسه می کند

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، اظهارات ظریفی را در مورد بحران جاری پیرامون شکست بانک Silicon Valley و Signature Bank بیان کرد. او این اظهار نظر را در پی سقوط شدید دیگری در سهام بانک های ایالات متحده با وجود اقدامات تنظیم کننده ایالات متحده برای حفظ نقدینگی برای حمایت از مشتریان بانک ها بیان کرد. سقوط سهام بانک ها با افزایش شدید قیمت بیت کوین همزمان شد که منجر به یک حرکت مثبت بسیار مورد نیاز در بازار ارزهای دیجیتال شد. بنیانگذار کاردانو و توضیح علل فروپاشی بانکها …

چارلز هاسکینسون وثیقه رمزارز را با نقدینگی بانک ها مقایسه می کند

هاسکینسون این اظهار نظر را در زمینه نحوه مدیریت بانک‌های سنتی دارایی‌های ذخیره خود بیان کرد. این در زمانی اتفاق می‌افتد که کسب‌وکارهای مبتنی بر کریپتو در مدیریت ذخایر نقدی خود مورد بررسی قرار می‌گیرند. بنیانگذار کاردانو روشی را مطرح کرد که در آن صادرکنندگان استیبل کوین وثیقه خود را در مقابل بانک ها مدیریت می کنند. به عنوان مثال، تتر ادعا می کند که USDT بیش از 81٪ توسط پول نقد و معادل های نقدی پشتیبانی می شود. این شرکت همچنین گفته که کل ذخایر مازاد 960 میلیون دلاری دارد.
او به انتقاداتی اشاره کرد که شرکت‌های رمزارز حتی در مواردی که وثیقه در قبوض نقدی و خزانه دارند، با آن مواجه هستند. از سوی دیگر، بحران بانک سیلیکون ولی ناشی از سرمایه گذاری آن در اوراق قرضه دولتی بود.

در مورد صادرکننده USDC Circle، که 3.3 میلیارد دلار در معرض بانک سیلیکون ولی قرار داشت، یک طرح احیا را ترسیم کرد. این طرح شامل استفاده از منابع شرکت برای پوشش کسری ذخایر است. این حرکت پس از کاهش قیمت USDC از ارزش 1 دلار به دنبال تعطیلی ناگهانی بانک در هفته گذشته صورت گرفت. با این حال، استیبل کوین اکنون از نظر ریپج جینگ تقریباً به حالت عادی بازگشته است. در یک نقطه، USDC حدود 13 سنت در هر توکن از ارزش خود را از دست داد. در همین حال، قیمت کاردانو (ADA) در یک هفته گذشته حدود 12 درصد افزایش یافته است.

منبع:

coingape.com

#کاردانو # بنیانگذار کاردانو و توضیح علل فروپاشی بانکها

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *