خالق کاردانو، سیاستمداران را به دلیل مقصر دانستن کریپتوها در بحران بانکی ایالات متحده محکوم کرد.

چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو (ADA) سیاستمداران را به دلیل مقصر دانستن صنعت کریپتو دربحران بانکی ایالات متحده مورد انتقاد قرار داد.
در بیانیه‌ای جدید، مدیر اجرایی گروه توسعه دهندگان کاردانو (IOHK) از سرمایه‌گذاران دارایی دیجیتال می‌خواهد رای‌دهندگان ارزهای دیجیتال تک شماره‌ای شوند و سر و صدای ایجاد شده توسط سیاستمداران و بانک‌های مرکزی را نادیده بگیرند.

توییت

بانک‌های مرکزی و سیاستمداران این بحران بانکی را ایجاد کردند و اکنون رمزارزها را مقصر می‌دانند. گرفتار آن نشوید و فهرستی را برای یادآوری در پای صندوق رای در زمان انتخابات نگه دارید. یک رای دهنده ارزهای دیجیتال مشکلات باشید.

اشاره هاسکینسون به بیانیه جان ون اورتولد، یکی از اعضای پارلمان اروپا است که از ممنوعیت دارایی های دیجیتال با عمیق تر شدن بحران بانکی حمایت کرد.

ون اورتولت گفت،

«درس دیگری که باید از آشوب بانکی کنونی آموخت. ممنوعیت شدید ارزهای دیجیتال را اجرا کنید. سم سوداگرانه و بدون ارزش افزوده اقتصادی و اجتماعی. اگر دولتی داروها را ممنوع می کند، باید رمزارزها را نیز ممنوع کند.»

تحلیلگر برجسته رمزارز پلن بی همچنین به درخواست Overtveldt برای ممنوعیت دارایی های دیجیتال پاسخ داد و گفت که بانک های مرکزی “هیچ ایده ای” ندارند که چه کاری انجام می دهند.


ریاضی را ممنوع کنید.. چرا و چگونه؟ من فکر می‌کنم درسی که می‌توانیم از آشوب بانکی کنونی (و مورد قبلی در سال 2008) بیاموزیم این است که بانک‌های (مرکزی) واقعاً نمی‌دانند با QE (تسهیل کمی) چه می‌کنند، و مطلقاً هیچ ایده‌ای ندارند درباره بیت کوین .

منبع :

https://dailyhodl.com/2023/03/20/cardano-creator-charles-hoskinson-slams-politicians-for-blaming-us-banking-crisis-on-crypto/

#کاردانو # چارلز هاسکینسون، سیاستمداران را دربحران بانکی ایالات متحده مورد انتقاد قرار داد.

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *