بیت کوین قدم به بلاکچین کاردانو گذاشت!

شبکه بلاکچین کاردانو به نقطه عطف قابل‌توجهی دست پیدا کرد. طبق گزارش پلتفرم AnetaBTC یک توکن جدید به نام cBTC در واقع شکل رپد شده بیت کوین در شبکه کاردانوخواهد بود! با موفقیت در این بلاکچین ضرب شد! که یک گام بزرگ رو به جلو برای این اکوسیستم محسوب می‌شود. پل بین بیت کوین و کاردانو راه اندازی شد؟

بیشتر

بهتر است بدانید! cBTC شبیه بیت کوین رپد شده در رمزارز اتریوم می باشد. منظور wBTC می باشد. اما بدون یک متولی متمرکز. دارایی‌های رپد شده به جابجایی (پل زدن درمعنی لغت!) نقدینگی از سایر اکوسیستم‌ها کمک می‌کنند. و بیت کوین رپدشده در کاردانو نیز می‌تواند به باز کردن قفل وتسهیل جایجایی نقدینگی از بازار ۴۳۲ میلیارد دلاری بیت کوین کمک بگیرند.
برای استخراج cBTC، کاربران باید آدرس ADA خود را به متا دیتای BTC TX اضافه کرده و BTCهای خود را واریز کنند. سپس، بیت کوین‌های واریزی توسط anetaBTC پردازش و تأیید می‌شود و cBTC پس از ضرب، به کیف پول کاردانو کاربر ارسال می‌گردد.

دنیای جدیدی از امکانات به روی کاربران باز می‌شود و آنها به زودی می‌توانند به عملکردهای مختلف بیت کوین در شبکه کاردانو دسترسی داشته باشند.

آمار

بلاکچین کاردانو اخیراً شاهد افزایش توسعه در شبکه خود بوده است. طبق آمارهای منتشرشده توسط شرکت توسعه دهنده کاردانو (IOG) ، در حال حاضر ۱،۲۰۹ پروژه در شبکه کاردانو در حال ساخت! و ۱۱۷ پروژه در این شبکه راه‌اندازی شد. تعداد کل معاملات و تعداد توکن‌های بومی شبکه کاردانو نیز به ترتیب از ۶۲٫۲ میلیون تراکنش و ۷٫۸۷ میلیون توکن فراتر رفت.

منبع:

https://u.today/cardano-achieves-major-milestone-with-first-wrapped-btc-minted-on-network

#کاردانو # پل بین بیت کوین و کاردانو راه اندازی شد؟

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *