چرا باید به آینده کاردانو خوش‌بین باشیم؟

دلایل صعود کاردانو

گای ترنر (Guy Turner)، مؤسس و مجری برنامه تفسیری بسیار محبوب بازار ارزهای دیجیتال(Coin Bureau) در مصاحبه‌ جدید خود در مورد کاردانو (ADA) صحبت کرد. چرایی خوشبین بودن به آینده کاردانو! ؟؟؟

او می‌گوید:

من در حال حاضر به ADA امیدوارم. درست است که مشکلات خود و مخالفان خود را دارد، اما من فکر می‌کنم که اخیراً پیشرفت زیادی داشته است. ارتقای Vasil به نظر خیلی خوب پیش رفت! و بدیهی است که یک جامعه واقعاً اختصاصی برای کاردانو وجود دارد که من آن را دوست دارم …! و فکر می‌کنم که این یک امتیاز بزرگ در دنیای کریپتو است. زیرا این پروژه‌ها به کاربران نیاز دارند، آنها به جوامع برای بقا نیاز دارند. بنابراین، من این واقعیت را در مورد کاردانو دوست دارم که تعداد زیادی ارتقای برنامه‌ریزی‌شده برای آن وجود دارد. ما Hydra را داریم که بیشتر روی مقیاس‌پذیری متمرکز است و من فکر می‌کنم آینده روشنی برای کاردانو وجود دارد.

وضعیت

در چهاردهم فوریه شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال سنتیمنت (Santiment) دقیق‌تر کاردانو را تحلیل کرد! که در حال حاضر هفتمین دارایی رمزارزی برتر، از نظر ارزش بازار است. به گزارش سنتیمنت، چندین معیار مثبت و منفی برای ارزیابی وضعیت فعلی کاردانو وجود دارد.

از جنبه مثبت! تعداد تراکنش‌های نهنگ‌های آدا با ارزش 100 هزار دلار یا بیشتر به صورت قابل تامل یبیشتر شد! (به طور متوسط 1700 تراکنش در روز در ماه فوریه در مقایسه با 300 تراکنش در ژانویه). علاوه بر این، آدرس‌های نهنگ و کوسه‌هایی که دارای 10 هزار تا 10 میلیون ADA هستند. از زمان سقوط FTX در نوامبر 2022، 659.53 میلیون واحد ADA به ارزش 235.5 میلیون دلار را جمع‌آوری کرده‌اند. همچنین، میانگین بازده معامله‌گرانی که در قلمرو منفی قرار دارد، خطر کمتری را برای خرید در کاردانو در حال حاضر نشان می‌دهد.

با این حال، برخی از معیارهای منفی نیز وجود دارد. مانند مدتی زمانی که ارزها در یک آدرس نگهداری می‌شوند! به طور قابل توجهی افزایش یافت! و میانگین آن از 267 روز به 407 روز در شش ماه گذشته رسید. علاوه بر این، تعداد آدرس‌های فعال روزانه شبکه ADA کاهش یافت و از 85000 در نوامبر به 62000 در حال حاضر کاهش یافت!
به طور کلی، سنتیمنت معتقد است که در مورد کاردانو بیشتر از بدبین بودن، باید خوش‌بین بود. علاوه بر این، احساسات معامله‌گران نسبت به ADA در حال حاضر کمی منفی است! که می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که کاردانو با یک انفجار قیمت می‌تواند بازار را شگفت‌زده کند.

منبع:

https://www.binance.com/tr/feed/post/243818

#کاردانو # چرایی خوشبین بودن به آینده کاردانو!

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *