مزایای برنامه استکینگ $GENS چیست؟

برنامه استک کردن جنیوس ییلد: ابزارهای توکن اش که پاداش می دهد چیست؟ مزایای برنامه استکینگ $GENS چیست؟حتما دنبال بهترین راه برای سود حداکثری از سرمایه گذاری در رمز ارزها هستید ! شاید با خودت بگی او حداکثر ؟ چه حرف ها ؟ خوب ضرر که نداره حداقل این مقاله مجانی! برنامه استک کردن $GENS چیست!

پلتفرم جنیوس ییلد چیست؟

پلتفرم جنیوس ییلد یک اکوسیستم برنامه غیرمتمرکز (DApp) است که در آن کاربران می توانند با چندین برنامه تعامل داشته باشند. صرافی غیرمتمرکز جنیوس (DEX) در آینده یک DEX دقترچه سفارش خواهد بود! که به ارائه دهندگان نقدینگی اجازه می دهد تا موقعیت های نقدینگی متمرکز را برای به حداکثر رساندن بازدهی سرمایه قرار دهند. جنیوس دکس همچنین اولین DEX خواهد بود! که با یک پروتکل بهینه‌ساز بازده جفت می‌شود، که بازده را به حداکثر می‌رساند و زیان را بر اساس ترجیحات ارائه‌دهندگان نقدینگی به حداقل می‌رساند.

گسترش روزافزون

دی اپ ها در اکوسیستم کاردانو به تکثیر ادامه می دهند. با گذشت زمان، کاربران باید در مورد محل تخصیص بودجه محدود خود در میان لیست رو به رشد dApps با استراتژیک تر باشند. بیایید در مورد ارزشی که از سهام گذاری $GENS (توکن اصلی پلت فرم Genius Yield) دریافت می کنید، صحبت کنیم:

اگر بتوانید بیست درصد از تمام کارمزدهای معاملاتی را که از جنیوس DEX به دست می‌آورید، دریافت کنید، چه؟
اگر بتوانید 20% اضافی از تمام هزینه های خزانه را نیز دریافت کنید که توسط کاربران خزانه های نقدینگی هوشمند Genius Yield پرداخت می شود؟
و بتوانید حقوق حاکمیتی را در توسعه آینده جنیوس ییلد دریافت کنید، چه؟
و بتوانید به محتوای ممتاز و تخفیف‌های آکادمی جنیوس دسترسی داشته باشید ! که شامل محتوای آموزشی انحصاری ارائه‌شده توسط دکتر لارس برونجس، مدیر ارشد فناوری جنیوس ییلد و مدیر آموزش در IOG (توسعه دهندگان کاردانو) می‌شود، چه؟
اگر می توانستید یک کیف پول رمزنگاری داشته باشید که به شما امکان سپرده گذاری ارزهای دیجیتال و فیات را می داد و در عین حال امتیازات انحصاری را در پلتفرم جنیوس ییلد به شما می داد چه!
خیلی خوب به نظر می رسد که درست ؟ این چیزی است که با شرکت در برنامه استک کردن توکن $GENS به دست خواهید آورد !

دکس جنیوس؟

جنیوس ییلد در حال ساخت اولین دفتر سفارش نقدینگی متمرکز DEX با بهینه ساز بازده است. انتظار می‌رود دکس جنیوس در زمان برنامه ریزی شده یعنی1H و در2023 باشد. و Smart Liquidity در اواخر سال 2023 راه‌اندازی شوند.(توضیح $GENS نماد بومی قابل تعویض Genius Yield می باشد.)
مزایای برنامه استاکینگ $GENS
با شرکت در برنامه استک کردن $GENS ، از چندین منبع پاداش خواهید داشت.

پاداش ها وامتیازات! برنامه استک کردن $GENS چیست!

شرکت‌کنندگان در برنامه استک کردن $GENS دارای سه منبع پاداش هستند: هزینه‌های دکس جنیوس، هزینه‌های مدیریت خزانه‌های نقدینگی هوشمند، و هزینه‌های عملکرد خزانه‌های نقدینگی هوشمند.(شکل 1)

شکل یک
شکل 1
1

20 درصد از کارمزدهای تجاری دکس جنیوس – خارج از کارمزد استاندارد تراکنش که شبکه کاردانو برای ارسال سفارش دریافت می کند، هنگام انجام تراکنش در دکس جنیوس دو کارمزد دریافت می شود:

کارمزد دکس جنیوس – کارمزدهای تجاری که به شرکت جنیوس ییلد تعلق می گیرد. 20٪ از این هزینه ها به شرکت کنندگان در برنامه استک کردن $GENS بازگردانده می شود.
کارمزد LP – کارمزدی برای جبران سرمایه ارائه‌دهنده نقدینگی (LP).

2

20 درصد از کارمزدهای صندوق نقدینگی هوشمند – چندین استراتژی معاملاتی الگوریتمی مبتنی بر هوش مصنوعی وجود خواهد داشت که به طور فعال وجوه LP ها را برای دستیابی به بالاترین بازده ممکن مدیریت می کند. خزانه های اولیه موجود توسط Genius Labs ایجاد و به طور فعال مدیریت می شود که دو هزینه دریافت می کند.

هزینه مدیریت – کارمزد استانداردی است که به عنوان درصدی از TVL (ارزش کل قفل شده) دریافت می‌شود، که کل ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده در یک قرارداد هوشمند است. حق الزحمه مدیریت هزینه های مربوط به مدیریت پورتفولیو مانند عملیات و هزینه های اداری را پوشش می دهد. سهامداران $GENS بیست درصد از این هزینه های مدیریت را دریافت می کنند.
کارمزد عملکرد – کارمزدی که به عنوان درصدی از سود حاصل از استراتژی Smart Liquidity Vault دریافت می‌شود. در سایر درصد کارمزد عملکرد بسیار بالاتر از حق الزحمه مدیریت است. علاوه بر این، کارمزد عملکرد فقط بر اساس سود سرمایه محاسبه می شود، نه زیان. کارمزد عملکرد، سازندگان خزانه‌های نقدینگی هوشمند را تشویق می‌کند تا سخت کار کنند تا استراتژی‌های آن‌ها بتوانند بازده بالایی داشته باشند، زیرا بیشتر غرامت آن‌ها باید از این کارمزد به‌جای کارمزد مدیریت باشد. سهامداران $GENS بیست درصد از هزینه های عملکرد تولید شده را دریافت می کنند.

3

حقوق حاکمیت – برنامه استک کردن $GENS به شما حقوق حاکمیتی بر پروتکل می دهد، که در نهایت به شما امکان می دهد در مورد پیشنهادهای بهبود ییلد (GIP) رأی دهید. GIP ها پیشنهادهای رسمی هستند که عملکرد یا ویژگی پروتکل را به روز می کنند. اجرای GIP ها توسط جامعه جنیوس ییلد یا کسانی که در برنامه استک کردن $GENS هستند تصمیم گیری می شود.
این حقوق حاکمیتی به ایجاد یک DAO یا سازمان غیرمتمرکز خودمختار برای پلتفرم جنیوس ییلد ختم خواهد شد.( DAO یک نهاد بدون رهبری مرکزی است. DAO ها معمولاً از هزاران دارنده جامعه توکن تشکیل شده اند که به طور جمعی برای پروتکل تصمیم می گیرند). وجوه موجود در خزانه داری DAO در نهایت توسط دارندگان $GENS در برنامه استک کردن $GENS کنترل می شود.

4

محتوای پرمیوم جنیوس آکادمی – آکادمی جنیوس راهی است که در آن کاربران، چه مبتدی و چه متخصص، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوعات مختلف مربوط به ارزهای دیجیتال بیایند. سهامداران $GENS به محتوای آموزشی برتر دسترسی خواهند داشت و می توانند بر روی محتوای ویژه آکادمی جنیوس تخفیف دریافت کنند. علاوه بر این، سه کارشناس محتوای تخصصی را به شرکت کنندگان آموزش می دهند:
دکتر Lars Brünjes، مدیر ارشد فناوری جنیوس ییلد و مدیر آموزش IOG – دکتر Brünjes هزاران نفر را از طریق برنامه Plutus Pioneer در مورد نحوه نوشتن کد قرارداد هوشمند برای ایجاد dApps در زبان برنامه نویسی کاردانو، پلوتوس، آموزش داده است.
Loïc Staub، وکیل دادگستری JayBee – Staub رهبر نظارتی در Jaybee AG است. او به شرکت ها در مورد مقررات مالی سوئیس، مقررات ارزهای دیجیتال و راه اندازی کسب و کار فین تک یا کریپتو در سوئیس مشاوره می دهد.
کریستوفر فاکس، موسس و شریک مدیریت در سینسرییس – فاکس استراتژی‌های رهبری فکری ایجاد می‌کند که به نوآوران کمک می‌کند تا تخصص خود را در بخش خاصی از صنعت مالی برجسته کنند و به عنوان مدافعان تغییر عمل کنند.
آکادمی Genius همچنین با دانشگاه Paris Sciences et Lettres (PSL) که یکی از 50 دانشگاه برتر تحقیقاتی با رتبه بالا است، همکاری می کند، اساتید دانشگاه PSL و پاریس دوفین سخنرانی خواهند کرد که در آن دانشجویان ثبت نام کنند می توانند مدرکی مناسب دریافت کنند. حرفه های اجرایی حرفه ای

5

Genius Pay – جنیوس پی یک کیف پول رمزنگاری است که امکان سپرده گذاری ارزهای دیجیتال و سپرده های فیات را فراهم می کند. جنیوس پی، امور مالی غیرمتمرکز و امور مالی متمرکز را به هم متصل می‌کند، و با اجازه دادن به کاربران برای واریز مستقیم چندین ارز فیات، رمزنگاری سریعی را فراهم می‌کند. شرکت‌کنندگان در برنامه استک کردن $GENS نیز هدیه‌های انحصاری دریافت خواهند کرد.

نتیجه

برنامه استک کردن $GENS مزایای متعددی برای دارنده $GENS دارد. توزیع مجدد پاداش 20 درصدی منفعل، حق رأی روی پروتکل، و محتوای آموزشی از طریق آکادمی جنیوس. علاقه به توکن $GENS زیاد بوده است، زیرا تقریباً 15000 کیف پول منحصر به فرد مختلف در ایسپو جنیوس ییلد شرکت کردند.

آیا برای پیوستن به برنامه استک کردن $GENS آماده هستید؟ برای اطلاعات بیشتر می توانید در شبکه های اجتماعی آنها را دنبال کنید.

وب سایتتوییتر | تلگراماطلاعیه های تلگرامیوتیوبدیسکوردمدیومیوتیوباینستاگراملینکدین |

منبع:

https://geniusyield.medium.com/genius-yield-staking-program-a-utility-token-that-pays-dividends-3300101e89ba

#کاردانو # برنامه استک کردن $GENS چیست!

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *