22 سپتامبر، تاریخ عرضه هارد فورک واسیل کاردانواست، سه ماه پس از تاریخ اعلام شده

کاردانو رمز ارز
cardano

هارد فورک واسیل برای 22 سپتامبر تایید شد. بنیانگذار کاردانو، چارلز هاسکینسون، روز جمعه در وبلاگ یوتیوب خود اعلام کرد، کاردانو 22 سپتامبر را به عنوان تاریخ ارتقاء شبکه اصلی واسیل خود تعیین کرده است. این هارد فورک در ابتدا برای ژوئن سال جاری برنامه ریزی شد. که دو بار تغییر زمان داد.
با اعلان شرکت تحقیق و توسعه مرتبط با کاردانو (IOHK) که بر به روز رسانی ها کار می کند. سه شاخص لازم تکمیل شد:

75% از بلوک‌های شبکه اصلی توسط نامزد نهایی Vasil Node (1.35.3) ایجاد می‌شوند. برای شبکه اصلی آماده شده است.

این تیم نوشت از 12 صرافی برتر ارزهای دیجیتال، MEXC و Bitrue برای ارتقاء “آماده”شده اند. و Binance “تقریباً آماده شده است” . و Upbit، Coinbase، WhiteBit، BKEX و HitBTC “در حال پیشرفت هستند”.

به روز رسانی VASIL: تاریخ

پس از تکمیل موفقیت آمیز و آزمایش گسترده همه اجزای اصلی، به علاوه آمادگی جامعه! ما به همراه cardanostiftung می توانیم امروز تایید کنیم. که 22 سپتامبر را برای ارتقاء واسیل در شبکه اصلی کاردانو اجرا می شود.
(InputOutputHK) 2 سپتامبر 2022

توسعه دهندگان وعده مقیاس پذیری بیشتر و هزینه های کمتر را برای بعد اجرای این هارد فورک می خواهند اجرا کنند. که اولین ارتقای بزرگ را به اسکریپت Plutus – زبان برنامه نویسی مورد استفاده برای قراردادهای هوشمند در بلاک چین کاردانو، شامل می شود. پلوتوس در ارتقای قبلی با نام آلونزو معرفی شد که در سپتامبر سال گذشته انجام شد.

هاسکینسون در وبلاگ یوتیوب خود گفت:

اگر همه ما کار خود را به درستی انجام داده باشیم. در 22 سپتامبر از خواب بیدار خواهیم شد، و این یک روز دیگر خواهد بود. بعداً اضافه کرد:

ما شروع کردیم و می‌دانستیم که با گذشت زمان می‌توانیم به کاری که اتریوم انجام داد برسیم. اما نقشه راه را برای رسیدن به آن فهمیدیم. […] چیزهای زیادی در افق وجود دارد، به خصوص در سال 2023.”

این هارفورک به افتخار واسیل دابوف، یکی از اعضای بلغاری جامعه کاردانو که در سال 2021 درگذشت. نامگذاری شد. قیمت ادا کاردانو در روز جمعه 0.454 دلار است. که 0.98٪ نسبت به هفته گذشته افزایش داشت.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/sept-22-is-the-date-for-cardano-s-vasil-hard-fork-launch-3-months-after-target-date

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود. و به هر خواننده توصیه می شود! قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو نیوز Cardano4Persian#

# هارد فورک واسیل برای 22 سپتامبر تایید شد

Farhan Farahani

Computer engineer(Dev،Phyton,java,Haskell,ect),(Web design,CAD.PS,ect)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.