شگفتانه کاردانو برای روز ولنتاین!

جامعه کاردانو دلیلی برای هیجان‌زده شدن در روز ولنتاین دارد. طبق گزارش‌ها، ارتقای مورد انتظار SECP … ارتقای جدید کاردانو برای روز ولنتاین برنامه‌ریزی شده! قرار است مجموعه‌ای از پیشرفت‌ها و بهبودهای جدید را برای شبکه کاردانو به ارمغان بیاورد.
کاردانو به عنوان یکی از پلتفرم‌های بلاکچینی پیشرو در جهان، همواره بر امنیت و قابلیت همکاری تاکید زیادی داشته است. ارتقای روز ولنتاین این شبکه برای تقویت بیشتر این ویژگی‌ها، به‌ویژه برای توسعه DApp (برنامه غیرمتمرکز) بین زنجیره‌ای با پلوتوس (Plutus) طراحی شد. این ویژگی به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا برنامه‌های غیرمتمرکزی ایجاد کنند و به طور ایمن با سایر شبکه‌های بلاکچینی تعامل داشته باشند. این امر می‌تواند به فرصت‌های جدیدی برای نوآوری و رشد منجر شود.

توییت

شرکت توسعه دهنده کاردانو (IOG) در توییتر اعلام کرد که این ارتقا برای روز چهاردهم فوریه انجام خواهد شد! و در شبکه اصلی اجرا خواهد شد. بنیاد کاردانو و توسعه دهندگان آن از نزدیک با صرافی‌ها، اپراتورهای استخر (SPO)، توسعه‌دهندگان DApp و ابزارها کار می‌کنند تا از انتقال روان به ارتقای جدید اطمینان حاصل کنند.
تیم هریسون، معاون رئیس انجمن و اکوسیستم در IOG نیز در مورد اهمیت تنظیمات بلاکچین و روش‌های مختلف امضای رمزنگاری در بلاکچین‌های مختلف صحبت کرد. ظاهراً کاردانو از الگوریتم امضای دیجیتال منحنی ادواردز (EdDSA) استفاده می‌کند که تأیید سریع امضا و اندازه‌های امضای کوچک را ارائه می‌دهد. با این حال، واریانس در الگوریتم‌ها می‌تواند اعتبارسنجی امضاهای سایر بلاکچین‌ها مانند ECDSA و Schnorr را برای توسعه‌دهندگان DApp پلوتوس چالش‌برانگیز کند. برای رفع این مشکل، IOG توابع داخلی جدیدی را به پلوتوس اضافه کرده! تا از امضای ECDSA و Schnorr پشتیبانی کند، که ساخت برنامه‌های بین زنجیره‌ای را برای توسعه‌دهندگان آسان‌تر کرده و بالاترین سطح امنیت را ارائه می‌دهد.

منبع:

https://u.today

#کاردانو # ارتقای جدید کاردانو برای روز ولنتاین برنامه‌ریزی شده !!!

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *