پیش‌بینی جدید از 53 کارشناس قیمت ادا به سه دلار در سال 2025 خواهد رسید!

پیش بینی جدید کارشناسان سه دلار هر ادا در سال 2025 ! به دنبال بهبود گسترده قیمت کریپتو در این هفته! گروهی از کارشناسان پیش بینی های جالبی را برای کاردانو مطرح کردند!

بر اساس پیش‌بینی‌هایی که توسط پانلی متشکل از 53 متخصص ارزهای دیجیتال انجام گرفت. ارزش ادا تا پایان سال 0.63 دلار و تا سال 2025 به ارزش 3 دلار خواهد رسید. از کارشناسان خواسته می شود تا ارزش دارایی های مختلف کریپتو را از الان تا چند سال پیش بینی کنند.
ادا به ترتیب در سال های 2025 و 2030 به 2.95 دلار و 6.54 دلار خواهد رسید.
در حالی که قیمت آن در مقایسه با آنچه ادا سال را با 1.31 دلار آغاز کرد. چیزی نیست، تحلیلگران ارزهای دیجیتال معتقدند ارزش ادا از سال 2023 تا 2030 به طور فوق العاده ای بیش از 0.63 دلار افزایش خواهد یافت.
گزارش Finder همچنین نشان می دهد که تا پایان سال 2025، ادا به 2.93 دلار افزایش خواهد یافت. علاوه بر این، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که سرمایه‌گذاران تا پایان سال 2030 شاهد تغییر ادا در حدود 6.54 دلار خواهند بود.
یکی از کارشناسانی که برای ادا نیز پیش‌بینی کرد! دکتر ایوا سلامی، مدیر مرکز فین‌تک در دانشگاه شرق لندن، گفت که انتظار دارد سکه سال را در حدود 0.60 دلار به پایان برساند.

پیش بینی های کارشناسان فردی

برای سلامی، توسعه دائمی ادا و ارتباط بلاک چین در جهت فراهم کردن سود های مالی در کشورهای در حال توسعه اثرات مثبتی بر قیمت سکه خواهد داشت.

سلامی گفت : .

«من فکر می‌کنم ارتباط بلاک‌چین کاردانو، به‌ویژه زمانی که به دنبال تقویت مشارکت مالی در اقتصادهای در حال توسعه است. بسیار مهم است و احتمالاً استفاده طولانی‌مدت آن را گسترش می‌دهد و بنابراین تأثیر مثبتی بر قیمت ادا خواهد داشت.»

جالب اینجاست که برخی از کارشناسانی که پیش‌بینی‌های خود را برای ادا ارائه کردند. معتقدند که این ارز دیجیتال تا پایان سال به 1 دلار و بالاتر خواهد رفت.
به عنوان مثال، مت لوبل، بنیانگذار PLAYN، ادا را تا پایان سال 1.5 دلار می بیند. در حالی که مارتین فروهلر، مدیر عامل Morpher، معتقد است که ادا تا پایان سال به 1 دلار افزایش خواهد یافت.

ارتقاء واسیل تأثیر مثبت و منفی بر ادا خواهد داشت.

جالب اینجاست که کارشناسان در مورد تاثیرات هارد فورک آینده یعنی واسیل بر قیمت ادا نیز نظرات خود را ارائه کردند. در نظرسنجی که اخیراً انجام شد. از هر پنج کارشناس، یک نفر، که 20 درصد از شرکت کنندگان در جلسه را تشکیل می دهد. معتقد است که ارتقاء واسیل تأثیر بلندمدتی بر قیمت ادا خواهد داشت.
به طور مشابه، 17 درصد از پاسخ دهندگان خاطرنشان کردند که ارتقاء تأثیر کوتاه مدتی بر قیمت کاردانو خواهد داشت.
در همین حال، 18٪ از شرکت کنندگان فکر نمی کنند که ارتقاء آینده واسیل تأثیر مثبتی بر ادا داشته باشد. در عوض، آنها معتقدند ارزش ادا پس از راه اندازی هارد فورک در اواخر این ماه به شدت کاهش خواهد یافت.


نظر اعضای پانل در مورد ادا نسبتا نزولی بود!


به طور کلی، نظر شرکت کنندگان در پنل در مورد ادا اندکی نزولی بود. زیرا 48٪ از پاسخ دهندگان فکر می کنند اکنون زمان فروش سکه است. در حالی که تنها 26٪ از سرمایه گذاران خواسته اند تا بیشتر از طبقه دارایی خریداری کنند.
این در حالی است که کاردانو در 24 ساعت گذشته قیمت های جالبی را به ثبت رساند. ارزش سکه در روز گذشته نزدیک به 12 درصد افزایش یافت و در حال حاضر با قیمت 0.51 دلار معامله می شود.

منبع:

https://thecryptobasic.com

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود. و به هر خواننده توصیه می شود! قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # پیش بینی جدید کارشناسان سه دلار هر ادا در سال 2025 !

Farhan Farahani

Computer engineer(Dev،Phyton,java,Haskell,ect),(Web design,CAD.PS,ect)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.