کتابچه راهنمای جدید برای تازه واردان کاردانو

کاردانو کمپین پذیرش خود را با کتاب جدیدی به خاطر کمک به افراد تازه وارد در شبکه افزایش می دهد.کتاب آموزشی کاردانو برای تازه واردان اکنون در دسترس است.

به نظر می رسد که حرکت رو به جلو کاردانو به این زودی ها تمام نمی شود. درست پس از اخبار مربوط به ارتقاء واسیل که باید به طور کامل شبکه را اصلاح کند، کاردانو اکنون کتابچه راهنمای جدیدی را برای تازه واردان راه اندازی کرد. دستورالعمل های راه اندازی و دسترسی آن در یک پست توییتری توسط بخش IOHK کاردانو منتشر شد.

📖 معرفی یک کتاب کاملا جدید کاردانو!


نوشته شده عمدتاً برای تازه واردان کاردانو، «Cardano For the M₳sses: A Financial Operating System برای افرادی که مبتدین.» نوشته شده توسط جان گرین اکنون در آمازون در دسترس است.
*در قالب کیندل موجود است. تیم پشتیبانی 7 ژوئیه 2022

این کتاب توسط جان گرین نوشته شد. با عنوان: «کاردانو برای تازه کارها : یک سیستم عملیاتی مالی برای افرادی که چنین سیستمی ندارند.»
این کتاب برای آشنا کردن افراد تازه وارد با عملکرد داخلی شبکه کاردانو بدون پیچیدگی های فنی نشر پیدا کرد. اساساً برای مبتدیانی است که برای پیوستن به جامعه کاردانو و درک آن نیاز به پیگیری سریع دارند تالیف شد.

حقایق جالب درباره کاردانو

کاردانو ممکن است برای برخی کمی بد به نظر برسد، اما از یک تمرکز جدی ریاضی ناشی می شود. این سیستم از نام کاردانو (نام کامل: جرولامو کاردانو) ریاضیدان مشهور برگرفته شد. جرولامو کاردانو به عنوان یکی از بزرگترین توسعه دهندگان جبر پیچیده و سایر پیشرفت‌های ریاضی اعتبار دارد. که اکنون در حل مسائل مختلف محاسباتی استفاده می‌شود .
ادا ارز دیجیتال بومی مورد استفاده در شبکه کاردانو است. هم شبکه کریپتو و هم شبکه بلاک چین از محاسبات ریاضی برای حل مسائل مقیاس پذیری، قابلیت همکاری و پایداری یک سیستم بلاک چین استفاده می کنند. در واقع توسعه دهندگان کاردانو به عنوان یکی از بهترین تیم ها در صنعت مورد تحسین قرار گرفته اند.

چه کسی به این کتاب نیاز دارد؟

این کتاب در آمازون کیندل موجود است و به عنوان کتابی توصیف می‌شود که تازه وارد را کاملاً به عمق کاردانو نمی‌اندازد. نیازی به جنبه های فنی زیاد نیست که ممکن است مبتدی را گیج کند. در عوض، کتاب بر تسهیل معرفی آرام خواننده با کاردانو با نگاه کردن به یک نمای کلی از سیستم و جامعه با توضیحات ساده و نقل قول‌هایی از خالق، چارلز هاسکینسون تمرکز دارد.

منبع:

https://thecryptobasic.com/2022/07/08/cardano-launches-an-explainer-textbook-for-newcomers

اطلاعات موجود در این سایت حاوی اظهارات آینده نگر است که شامل خطرات و عدم قطعیت می شود. خبرها در این سایت فقط برای اهداف اطلاعاتی هستند. و به هیچ وجه نباید به عنوان توصیه ای برای خرید یا فروش در این دارایی ها استفاده شوند. شما باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کامل خود را انجام دهید.

#کاردانو # کتاب آموزشی کاردانو برای تازه واردان اکنون در دسترس است

Farhan Farahani

Computer engineer(Dev،Phyton,java,Haskell,ect),(Web design,CAD.PS,ect)

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. 18/07/2022

    […] IOHK، گروهی از توسعه دهندگان کاردانو، یک سیستم اثبات کار غیر تعاملی را معرفی کرده است که به زنجیره های جانبی کمک می کند. این سیستم که به نام NIPoPoWs شناخته می‌شود، یک رویداد خاص را بدون نیاز به بارگیری تمام جزئیات از بلوک منبع، تأیید می‌کند. این سیستم ها به اثبات این که یک بلوک خاص بدون نیاز به کاربر برای دانلود تمام داده ها از بلوک پیدایش اتفاق افتاده است کمک می کند. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.