برنامه ایفون لدجر لایو پشتیبانی از حساب ادا را اضافه می کند

لدجر سازنده کیف پول سخت‌افزار ارز دیجیتال فرانسوی، پشتیبانی از حساب‌های کاردانو(ادا) را به نسخه iOS برنامه Ledger Live اضافه کرده است که برای مدیریت دارایی‌های رمزنگاری شده ذخیره شده در دستگاه‌های Ledger استفاده می‌شود. پشتیبانی لدجر از کاردانو در برنامه لایو ایفون.

Ledger

دفتر مرکزی لجر در پاریس در سال 2014 توسط اریک لارچویک، نیکلاس باکا، جوئل پوبدا و توماس فرانس تأسیس شد. در حال حاضر سه کیف پول سخت افزاری کریپتو می سازد: Ledger Nano X، Ledger Nano S و Ledger Nano S Plus.
این شرکت برای اولین بار در آوریل سال جاری اعلام کرد که از ادا پشتیبانی می کند و برای اولین بار در ماه ژوئن پشتیبانی از ارز دیجیتال را در لدجر لایو اضافه کرد. این حرکت را با اضافه کردن پشتیبانی از ادا در نسخه اندروید برنامه دنبال کرد و اکنون آن را به نسخه iOS خود اضافه می کند.

توییت لدجر

👋هی کاربران #کاردانو #ADA!

حساب‌های کاردانو (ادا) اکنون در تلفن‌های همراه iOS پشتیبانی می‌شوند👀

حتما برنامه را به نسخه 3.3.1 به‌روزرسانی کنید.

از ADA خود در حال حرکت لذت ببرید!🚶‍♀️ پشتیبانی Ledger ژوئیه 2022

برای مدیریت ادا خود از طریق دستگاه های Ledger، کاربران باید یک حساب ادا ایجاد کنند، اما نیازی به ایجاد کیف پول اضافی ندارند. آنها همچنین می توانند ارز دیجیتال را مستقیماً از طریق برنامه ها خریداری کنند. پشتیبانی سازنده کیف پول سخت‌افزار ارز دیجیتال فرانسوی، جامعه کاردانو را در اولین اعلام خوشحالی کرد و عرضه این کیف پول نیز مورد تحسین قرار گرفت.

بیشتر

همانطور که قبلا گزارش کرده بودیم. یک مدل پیش‌بینی قیمت مبتنی بر هوش مصنوعی نشان می‌دهد که قیمت توکن بومی کاردانو تا سپتامبر سال جاری به ۲.۹ دلار افزایش می‌یابد که نشان‌دهنده افزایش 630 درصدی از قیمت فعلی این ارز دیجیتال است.
در مقابل، جامعه ارزهای دیجیتال از طریق کوین مارکت کپ پیش‌بینی کرده است که ادا تا پایان ماه اوت با قیمت 0.78 دلار و در پایان سال 0.457 دلار معامله می‌شود. صعودی بودن کوتاه مدت جامعه احتمالاً به هارد فورک آینده شبکه واسیل مربوط می شود.
انتظار می رود هارد فورک “بهبود عملکرد گسترده” را در شبکه ارز دیجیتال ارائه دهد. هارد فورک یک ارتقاء بزرگ است که شامل چهار پیشنهاد بهبود کاردانو (CIP) می شود. این به اواخر این ماه به تعویق افتاد زیرا تیم پشت آن تصمیم گرفت پس از سقوط Terra بیشتر محتاط باشد.
فعالیت توسعه در شبکه کاردانو، که «تعداد رویدادهای گیت هاب را که سازمان پروژه ایجاد کرده است» ردیابی می‌کند، از سایر ارزهای دیجیتال اصلی، از جمله Ethereum ($ETH) و Solana ($SOL) پیش از هارد فورک پیشی گرفته است.

منبع:

https://www.cryptoglobe.com/latest/2022/07/cardano-ledger-lives-ios-app-adds-ada-account-support

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود. و به هر خواننده توصیه می شود! قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # پشتیبانی لدجر از کاردانو در برنامه لایو ایفون

Farhan Farahani

Computer engineer(Dev،Phyton,java,Haskell,ect),(Web design,CAD.PS,ect)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.