آیا کاردانو ADA تا سپتامبر به 2.90 دلار خواهد رسید؟

کاردانو رمز ارز

کاردانو رمز ارز

انتظار می‌رود که قیمت توکن کاردانو، دلار ادا، تا سپتامبر سال جاری با مدل پیش‌بینی قیمت مبتنی بر Al با 2.9 دلار معامله شود که نشان‌دهنده افزایش 630 درصدی نسبت به قیمت فعلی این ارز دیجیتال است.
چارچوب یادگیری ماشین منبع باز که توسط الگوریتم پیش‌بینی قیمت مبتنی بر Neural Prophet PyTorch استفاده می‌شود. پیش‌بینی می‌کند که قیمت کاردانو می‌تواند تا سپتامبر قبل از تمام شدن سال در حدود ۱.۱۱ دلار به ۲.۹ دلار افزایش یابد.
توجه به این نکته مهم است که قیمت 1.11 دلار همچنان نشان دهنده افزایش 140 درصدی نسبت به قیمت فعلی 0.46 دلار ادا است.

اولین مدل پیش بینی قیمت منتشر شده توسط فینبولد داده های سال 2017 و Al را برای شناسایی مناطقی که قیمت ارزهای دیجیتال در آن افزایش یافته است، ترکیب می کند. از فوریه 2021 تا می 2022، زمانی که اکوسیستم تررا شکست خورد و بازار ارزهای دیجیتال وارد بازار نزولی شد، این مد پیش بینی های نسبتاً دقیقی انجام داد.
در مقابل، ادا طبق پیش‌بینی‌های موجود در جامعه کریپتو با قیمت 0.78 دلار در پایان آگوست و 0.457 دلار در پایان سال معامله خواهد شد. هارد فورک آینده شبکه واسیل به احتمال زیاد دلیل خوش بینی کوتاه مدت جامعه است.

آمارهای کاردانو در زنجیره ژوئن 📈🚀

آیا کسی گفته است که کاردانو برترین پروژه از نظر فعالیت توسعه در 30 روز گذشته بوده است؟ سانتیمنت 4 ژوئیه 2022

بیایید نگاهی بیاندازیم به اینکه فعالیت توسعه دهنده چیست و چرا اهمیت دارد. انجمن کاردانو 4 ژوئیه 2022

به همین ترتیب، دارایی های بومی کاردانو در ژوئن 6.46 درصد افزایش یافت و به 5.4 میلیون رسید. تعهدات کاردانو گیتهاب همچنین به 130003 در تمام مخازن افزایش یافت. پس به این ترتیب کاردانو را باید به عنوان توسعه یافته ترین دارایی دربین رمزارزها قرار داد.
پیش بینی می شود که ارتقاء واسیل منجر به بهبود عملکرد و عملکرد عمده برای کاردانو شود. پیشرفت‌های واسیل از بهبود عملکرد و کارایی اسکریپت همراه با هزینه‌های پایین‌تر تا افزایش توان عملیاتی از طریق خط لوله انتشار را شامل می‌شود.
صرافی‌ها و استخرها حداقل به یک دوره زمانی چهار هفته‌ای برای آزمایش و ارتقا نیاز دارند، پس از انشعاب سخت شبکه آزمایشی کاردانو، که تاریخ آزمایشی راه‌اندازی شبکه اصلیکاردانو واسیل را در پایان جولای تعیین می‌کند.
ادا در زمان انتشار با 3.10 درصد افزایش به 0.46 دلار رسید.

منبع:

https://coinnounce.com/will-cardanos-ada-reach-2-90-by-september

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود. و به هر خواننده توصیه می شود! قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # قیمت توکن کاردانو تا سپتامبر سال جاری 2.9 دلار !

Fatah.gholamzadeh

مهندس کامپیوتر.طراح.نویسنده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.