پروژه های جدیدی که با جنیوس ایکس می خواهند پرتاب شوند

GeniusX

پروژه های جدیدی که با جنیوس ایکس می خواهند پرتاب شوند . Genius X ، یک برنامه شتاب دهنده کسب و کار ممتاز در کاردانو، خرسند است که سومین گروه از پروژه ها را اعلام کند.

کاردانو در حال رشد است

کاردانو یکی از فعال‌ترین پلتفرم‌های قرارداد هوشمند است که در حال حاضر بیش از هزار عدد دی اپس را میزبانی می‌کند. بسیاری از موارد دیگر قرار است پس از هارد فورک واسیل راه اندازی شوند. هار فورک واسیل یک ارتقای بزرگه که عملکرد زنجیره ای پلتفرم را افزایش می دهد. و مهمتر از همه، مقیاس پذیری را به شدت بهبود می بخشد. همه پیشنهادات بهبود کاردانو (CIP) در حال حاضر قبل از ارتقا در آگوست 2022 در حال آزمایش هستند.
با گسترش سریع اکوسیستم کاردانو و راه اندازی پروژه های بیشتر، سرمایه گذاران خرد می توانند به راحتی در آن شرکت کنند. به طور معمول سرمایه‌گذاران باید به صورت دستی کل اکوسیستم را بررسی کنند. تا پروژه‌های باکیفیتی را که می‌توانند با سرمایه‌گذاری در یک پیشنهاد اولیه سهام (ISPO) یا یک عرضه اولیه سکه (ICO) پشتیبانی کنند، انتخاب کنند.

ما به شناسایی پروژه های نمونه کمک می کنیم

Genius X یک شتاب دهنده کسب و کار انقلابی است. که به صورت دستی برنامه های پروژه های بلندپروازانه بلاک چین در مراحل اولیه را قبل از ورود بررسی می کند. به عنوان بخشی از فرآیند بررسی، بنیانگذاران پروژه و اعضای تیم رهبری باید جزئیات خود را برای مطابقت با KYC اجباری ارسال کنند. در همان زمان جنیوس ایکس توانایی تیم و محصول یا خدماتی را که تیم قصد دارد راه‌اندازی کند را ارزیابی می‌کند. و امکان‌سنجی و منحصربه‌فرد بودن آن‌ها را قبل از ورود به برنامه Genius X Accelerator بررسی می‌کند.
پروژه های واجد! شرایط فنی، بازاریابی، حقوقی، توسعه کسب و کار، استراتژی و همه ابزارهایی را که برای ایجاد راه حل های تاثیرگذار در کاردانو نیاز دارند، دریافت می کنند. از طریق این برنامه، آنها در مورد جمع آوری کمک مالی، ارائه عرشه زمین، توکنومیک، ساختار و پیش نویس کاغذ سفید راهنمایی می شوند. دسترسی به این سطح از تخصص تضمین می کند که آنها هنگام پرتاب کشش پیدا می کنند. و به سرعت به ارائه چشم انداز و بیانیه ماموریت خود ادامه می دهند.
از طریق برنامه Genius X Accelerator، پروژه ها در چندین جنبه راهنمایی دریافت می کنند و از طریق ISPO از طریق پلت فرم استقرار سهام Maestro با سرمایه گذاران در ارتباط هستند. در حال حاضر، Maestro، Genius X و Iagon ISPO پروژه های در حال انجام را مدیریت و اجرا می کند.

ما خرسندیم که چهار پروژه زیر را در تالار در حال گسترش Genius X قرار دهیم:

Algae Token :

این پروژه درکاردانو راه حل های زیست محیطی در دنیای واقعی را پیاده سازی می کند. هدف اصلی آنها ایجاد یک سیستم کشاورزی پایدار مدرن برای ریزجلبک ها، متراکم ترین مواد غذایی سیاره زمین است.

Devision :

ایجاد بازارهای نقدی با پشتیبانی دارایی های دیجیتال در کاردانو را امکان پذیر می کند. ماموریت آن سرمایه‌گذاری در NFT‌های ممتاز و کمیاب ساده، ایمن و مقرون‌به‌صرفه است که باعث پذیرش جریان اصلی می‌شود. از ویژگی های ارائه شده می توان به استفاده از NFT ها، تعویض فوری NFT ها و خروج از خرید اشاره کرد.

Drunken Dragon :

در حال ایجاد یک امتیاز فانتزی مستقل با مالکیت معنوی غیرمتمرکز است. طرفداران می توانند پیشنهاداتی را برای شکل دادن به توسعه جهان خود ارائه دهند. در همین حال، سازندگان و استودیوهای مستقل برای مشارکت در پروژه های ارزشمند تشویق می شوند. ضرابخانه بعدی Drunken Dragon NFT برای اواسط جولای 2022 برنامه ریزی شده است.

Benjamin’s Club :

ماموریت باشگاه بنجامین هموار کردن راه برای ورود هنرمندان و کلکسیونرها به اکوسیستم کاردانو است. این پروژه کیفیت هنر را ارتقا می‌دهد، استانداردهای جدیدی را منتشر می‌کند و یک محیط مهاجرت آرام ایجاد می‌کند.

درباره Genius X

Genius X نوآوری را در شبکه کاردانو تقویت می کند و در عین حال استارتاپ های Web3 را برای ایجاد شرکت های تاثیرگذار و مقیاس پذیر مبتنی بر بلاک چین که تأثیر جهانی گسترده ای خواهند داشت، تقویت می کند. ما پروژه های باورنکردنی را در کاردانو و Web3 از طریق مشاوره، مربیگری و تجربیات رشد خود تسریع و مقیاس می کنیم.

وب سایت | دیسکورد | تلگرام | اطلاعیه های تلگرام | توییتر | اینستاگرام | یوتیوب | لینکدین | مدیوم

منبع اصلی:

https://medium.com/@GeniusXOfficial/genius-x-onboards-four-4-new-projects-fa706867528c

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود. و به هر خواننده توصیه می شود! قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # پروژه های جدیدی که با جنیوس ایکس می خواهند پرتاب شوند

Farhan Farahani

Computer engineer(Dev،Phyton,java,Haskell,ect),(Web design,CAD.PS,ect)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.