ویژگی کلیدی که کاردانو بعد از واسیل هاردفورک دریافت می کند

cardano update

تاثیر هارد فورک واسیل بر شبکه چه خواهد بود ؟ هاردفورک واسیل که جامعه کاردانو در چند ماه گذشته منتظر آن بوده است. باید بیش از آن چیزی که برخی از کاربران فکر می کنند روی میز بیاورد.در این مورد مدیر ارشد فناوری dcspark خاطر نشان کرد، قبلاً به دلیل عدم وجود عملکرد بلاک چین پورت کردن بسیاری از توکن‌های ERC20 در شبکه غیرممکن بود.
با به‌روزرسانی واسیل، کاردانو به کاربران اجازه می‌دهد تا از دسته جدیدی از توکن‌ها استفاده کرده و توسعه دهد: غیرحساب‌ها، استیبل کوین‌ها و توکن‌های دولتی. یک مشکل باقی مانده این است که آنها فقط در سطح پروتکل خواهند بود و برای ابزارسازی مدتی زمان لازم است.
همانطور که توسعه دهندگان بیشتر با عملکردهای جدید هاردفورک آشنا می شوند. ما شروع به دیدن اولین راه حل های ساخته شده با استفاده از توابع جدید خواهیم کرد. کیف پول های کاردانو نیز به طور متفاوتی شروع به کار خواهند کرد زیرا باید روش مدیریت توکن ها را تغییر دهند.

واسیل هاردفورک چه چیزی را سر میز می آورد؟

به روز رسانی عظیم واسیل یکی از بزرگترین و مورد انتظارترین اتفاقاتی بود که تا به حال برای اکوسیستم کاردانو رخ داده است. با اجرای به روز رسانی، کاردانو تعدادی پیشنهاد بهبود مهم (CIP) دریافت می کند که با هدف به روز رسانی عملکرد و توان عملیاتی کلی شبکه است.
تغییرات کوچک‌تر بر بهینه‌سازی شبکه کاردانو تأثیر می‌گذارد و آن را توسعه‌دهنده‌تر می‌کند، که تغییر بسیار مهمی برای فعال‌ترین شبکه توسعه‌یافته در صنعت است.
انتظار می رود برنامه های غیرمتمرکزکاردانو کاربرپسندتر و بهینه تر شوند. همچنین انتظار می‌رود که نصب برنامه‌هایی که در حال حاضر در حال توسعه هستند، ساده‌تر و ساده‌تر شود.
با بهبود عملکرد شبکه، توسعه آسانتر dApps و قابلیت همکاری، انتظار می رود که کاردانو جایگاهی را در بین بزرگترین پروژه ها در صنعت دارایی های دیجیتال به دست آورد.

منبع:

https://u.today/heres-key-feature-that-cardano-receives-after-vasil-hardfork

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود. و به هر خواننده توصیه می شود! قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # تاثیر هارد فورک واسیل بر شبکه

Farhan Farahani

Computer engineer(Dev،Phyton,java,Haskell,ect),(Web design,CAD.PS,ect)

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. 08/07/2022

    […] ترین دارایی دربین رمزارزها قرار داد.پیش بینی می شود که ارتقاء واسیل منجر به بهبود عملکرد و عملکرد عمده برای کاردانو شود. […]

  2. 12/07/2022

    […] به این زودی ها تمام نمی شود. درست پس از اخبار مربوط به ارتقاء واسیل که باید به طور کامل شبکه را اصلاح کند، کاردانو اکنون […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.