داده ها نشان می دهد که فعالیت‌های توسعه کاردانو از دیگر رمزارزهای بزرگ پیشی گرفته است

کاردانو در 30 روزی که گذشت شاهد پیشی گرفتن فعالیت توسعه خود از سایر ارزهای دیجیتال اصلی باشد. زیرا قیمت اکثر دارایی های برتر در فضای ارزهای دیجیتال افت کرده است. و فقط اداتوانسته تا سطح نیم دلار را حفظ کند. کاردانو برترین پروژه بر اساس فعالیت های توسعه در بین رمز ارزها شد.
بر اساس داده‌های شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال سانتیمنت( فعالیت توسعه کاردانو که «تعداد رویدادهای گیت هاب که این سازمان پروژه ایجاد کرده است.) را ردیابی می‌کند. کاردانو توانسته از سایر رمزارزهای اصلی مانند اتریوم وسولانا پیشی بگیرد.

10 پروژه برتر بر اساس فعالیت های توسعه در 30 روز گذشته

با توجه به اصولی مانند فعالیت های توسعه، پروژه های بسیار خوبی با ارزش بازار متوسط وجود دارد. Ben GCrypto بیست و هفتم ژوئن 2022

در کنار کاردانو، پولکادات و کوساما قرار گرفتند و پس از آن Flow و فایلکوین قرار گرفتند. از دیگر پروژه های برتر در زمینه فعالیت های توسعه می توان به پلتفرم اینترنت اشیا IOTA و متاورس دسنترالند اشاره کرد.


با نگاهی به فید داده های سانتیمنت این نکته قابل توجه خواهد بود ! که سایر ارزهای دیجیتال پیشرومانند بیت کوین و بی ان بی از نظر فعالیت توسعه بسیار عقب تر از دارایی های رمزنگاری برتر هستند. به طوری که بیتکوین دارای امتیاز فعالیت توسعه 79 و بی ان بی 0.2 است.

Santiment

سانتیمنت رویدادهای توسعه را به جای صرفاً تعهدات گیت هاب دنبال می‌کند. زیرا طبق گفته این شرکت روش‌شناسی آن با موفقیت از دام‌های خاص جلوگیری می‌کند. که برای مثال شامل پروژه‌هایی است که دیگران را وادار به «وارث» تعهدات و مشارکت‌های آنها می‌کند.
فعالیت‌های توسعه‌ای کاردانو در آستانه راه‌اندازی هارد فورک واسیل است که انتظار می‌رود «بهبود عملکرد عظیم» را در شبکه ارز دیجیتال ارائه دهد. هارد فورکی یک ارتقاء بزرگ است که شامل چهار پیشنهاد بهبود کاردانو (CIP) می شود.

فورک واسیل قبلاً شاهد عملکرد بهتر ادا از بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال بوده است. حتی در بحبوحه رکود گسترده تر بازار ارزهای دیجیتال که با فروپاشی اکوسیستم تررا تشدید می باشد.

صحبت های چارلز

همان طور که قبلا گزارش کردیم خالق کاردانو، چارلز هاسکینسون، فاش کرد که واسیل تا اواخر جولای به دلیل فروپاشی تررا به تعویق افتاد. زیرا تیم تصمیم گرفت بیشتر محتاط باشد.
هاسکینسون خاطرنشان کرد که تیم توسعه کاردانو تصمیم گرفتند قبل از ارسال هارد فورک واسیل پس از فروپاشی اکوسیستم تررااحتیاط کنند. و خاطرنشان کرد که او “به بسیاری از مهندسان دستور داد که بگویند ما احتمالاً باید سه بار اندازه گیری کنیم و یک بار با توجه به ماهیت آن برش دهیم.

کدهای اماده

همچنین او ادامه داد کدها برای انجام هارد فورک کار می کنند. به این معنی که «شما احتمالاً می‌توانید سوئیچ را باز کنید و با آن کنار بیایید»، اما کاردانو تصمیم گرفت آزمایش‌های بیشتری را به مجموعه Plutus، پلتفرم قرارداد هوشمند کاردانو اضافه کند و «بالاتر و فراتر از آن عمل کند». کاری که ما معمولاً برای هارد فورک انجام می دهیم.”

منبع:

https://www.cryptoglobe.com/latest/2022/06/cardano-ada-sees-development-activity-surpass-that-of-other-major-cryptos-data-shows/

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود. و به هر خواننده توصیه می شود! قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # کاردانو برترین پروژه بر اساس فعالیت های توسعه

Farhan Farahani

Computer engineer(Dev،Phyton,java,Haskell,ect),(Web design,CAD.PS,ect)

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. 05/07/2022

    […] اجرای به روز رسانی، کاردانو تعدادی پیشنهاد بهبود مهم (CIP) دریافت می کند که با هدف به روز رسانی عملکرد و توان […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.