Djed بیش از 27 میلیون ذخایر پایه ادا جذب کرد.

یک روز پس از عرضه رسمی، Djed stablecoin، یک دارایی پایدار بیش از حد وثیقه مبتنی بر کاردانو، روز چهارشنبه بیش از 27 میلیون ذخایر پایه ادا جذب کرد. استیبل کوین دی جد که توسط IOG توسعه یافته. و توسط COTI پشتیبانی می شود. توسط توکن های ادا و SHEN به عنوان سکه های ذخیره پشتیبانی می شود. Djed یک روز پس از انتشار …


قابل ذکر است ! استیبل کوین های دی جد دارای ارزش کل قفل شده (TVL) ! در شبکه کاردانو حدود 10.39 میلیون دلار هستند.
استیبل کوین الگوریتمی مبتنی بر کاردانو باید هم رگولاتورها و هم معامله گران را متقاعد کند که زیرساخت آن شبیه Terra Luna نیست که منجر به حذف بیش از 30 میلیارد دلار از بازار شد. در تلاش برای اطمینان از اعتماد کاربران، استیبل کوین Djed دارای نسبت وثیقه در محدوده 400 تا 800 درصد است.

بیشتر بدانید:

از نظر فنی برای هر دی جد ضرب شده. سیستم تضمین می کند! که بیش از 4 برابر ارزش ادا در استخر ذخیره وجود دارد.
به منظور اطمینان از یک بازار سالم، COTI خاطرنشان کرده است که توکن‌های SHEN دیگر قابل ضرب نیستند و معامله‌گران فقط می‌توانند از طریق DEX به آنها دسترسی داشته باشند.

توییتر

…و اون تمام شد! شما دیگر نمی توانید $SHEN را ضرب کنید زیرا ما 800٪ وثیقه برای $Djed داریم. کسانی که $SHEN دارند از هزینه ها، پاداش های نمایندگی، LP و پاداش بهره مند خواهند شد. تنها راه برای دریافت $SHEN اکنون در دکس است.

— Shahaf Bar-Geffen سی و یکم ژانویه 2023

چشم انداز آینده دی جد در شبکه کاردانو

شبکه کاردانو پس از انفجار تررا لونا در سال گذشته! یک استیبل کوین غیرمتمرکز را در اختیار بازار ارزهای دیجیتال قرار داد. به این ترتیب، قیمت ادا امروز تقریباً 2.2 درصد حدود 0.381992 دلار افزایش یافت.

شهاف بار گفن، مدیر عامل Coti خاطرنشان کرد:

ما نه تنها به یک استیبل کوین نیاز داریم، بلکه به یک استیبل کوین نیاز داریم که غیرمتمرکز باشد و دارای ذخایر در زنجیره باشد.

تفاوت

در همین حال، ممکن است استیبل کوین‌های دی جد در بازار ایالات متحده در دسترس نباشند، زیرا قانون‌گذاران به دنبال دخالت در تحولات آتی استیبل کوین‌های غیرمتمرکز هستند. علاوه بر این، USDC (منظور Circle’s) و USDT (منظور Tether’s) به شدت توسط سازمان‌های دولتی تنظیم و حسابرسی می‌شوند.

منبع :

https://coinpedia.org/news/news/cardano-based-djed-stablecoin-attracts-over-27m-in-ada-base-reserves

#کاردانو # Djed یک روز پس از انتشار

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *