کاردانو سوار گاوها می شود، آیا از منطقه 0.4 دلاری عبور می کند؟

کاردانو اخیراً عملکرد قابل توجهی از خود نشان داد! زیرا در طول هفته همچنان در منطقه سبز حضور دارد. در حالی که برخی بر این باور بودند که ادا هرگز از خواب غفلت برنمی‌خیزد. اما پس از اینکه تقریباً مناطق 0.4 دلاری را لمس کرد، به ناباورها ثابت کرد که اشتباه می‌کردند. روز دوشنبه، ادا در بالای تپه 0.3981 دلار ایستاد، قبل از اینکه از شیب پایین بیفتد. کاردانو در منطقه سبز سوار بر گاوها !

پیش بینی قیمت کاردانو:

با این وجود، ادا به پاکسازی گرد و غباری که در طول لغزش با آن مواجه شد ادامه داد. و سفر خود را با هدف رسیدن به منطقه 0.4 دلار آغاز کرد. کاردانو در حال حاضر بر اساس لیست رتبه بندی کوین مارکت کپ با قیمت 0.3826 دلار در جایگاه هشتم قرار دارد. ادا همچنین تنها در یک هفته با افزایش 6.19 درصدی روبرو شد، اما در عرض یک ساعت نیز با افت 0.16 درصدی مواجه شد.

منبع: کوین مارکت کپ

با نگاهی به نمودار معاملات 4 ساعته، ادا در حال حاضر بالای خط 200 و 50 EMA قرار دارد که نشان دهنده روند صعودی است. در آغاز سال جدید، ادا زیر 200 EMA بود و در جنگل منطقه پشتیبانی 2 قدم می زد، در حالی که با فصل خرس روبرو بود.
با این حال، در اواسط ژانویه، ادا با عبور از 50 EMA و 200 EMA با صلیب طلایی روبرو شد. سپس قیمت کاردانو یک جهش بزرگ داشت و دروازه‌های پشتیبانی 1 را نابود کرد. پس از جهش ناگهانی، ادا به طور مداوم در حال افزایش بوده است.

کاردانو در منطقه سبز سوار بر گاوها

نمودار 4 ساعته ADA/USDT (منبع: تردینگ ویو)

با نگاهی به شاخص قدرت نسبی (RSI)، 48.56 ارزش گذاری شد! که ممکن است به نظر برسد که به سمت منطقه فروش حرکت می کند. با این حال، با مشاهده دقیق، RSI اخیراً به زیر SMA سقوط کرد، اما دوباره از مسیر خود عبور کرد و بالاتر رفت. این همچنین می تواند نشان دهنده افزایش مجدد قیمت به زودی باشد.

کاردانو در منطقه سبز سوار بر گاوها

نمودار 4 ساعته ADA/USDT (منبع: تردینگ ویو)

به نظر می رسد ادا حول منطقه مقاومت 1 می چرخد. ادا می تواند یک سر و شانه معکوس تشکیل دهد. اما شانه چپ هنوز ساخته نشده است. اگر شانه چپ تشکیل شود، ادا می تواند بیشتر افزایش یابد و به منطقه مقاومت 2 حرکت کند و در نهایت از منطقه 0.4 دلار فراتر رود.

منبع:

https://coinedition.com/cardano-rides-with-bulls-will-it-break-beyond-0-4-region

#کاردانو # کاردانو در منطقه سبز سوار بر گاوها

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *