شبکه اصلی Liqwid به زودی!

بازار ارزهای دیجیتال همچنان به کاردانو (ADA) توجه می کند زیرا پروژه های بیشتری روی بلاک چین راه اندازی می شود.
علاوه بر این، Liqwid Finance در پروفایل توییتر خود اعلام کرده است! که راه اندازی شبکه اصلی آن نیز در این چند روز انجام خواهد شد. و توسعه و پذیرش بلاک چین کاردانو را بیشتر تقویت می کند. راه اندازی شبکه اصلی Liqwid !

Liqwid Finance چیست؟

Liqwid یک پروتکل نقدینگی غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می دهد! به عنوان وام دهنده، تامین کننده نقدینگی یا وام گیرنده در بازار منحنی نرخ بهره شرکت کنند. این پروتکل از یک رویکرد غیر حضانت استفاده می کند. و امکان گشایش وام های دائمی را به شکل بیش از حد وثیقه ای فراهم می کند.
پروتکل‌های وام برای DeFi بسیار مهم هستند. زیرا به کاربران اجازه می‌دهند با استفاده از ارزهای دیجیتال خود به عنوان وثیقه، پول قرض کنند، بدون نیاز به یک واسطه متمرکز. به این ترتیب، آنها حتی می توانند وام هایی با نرخ بهره کمتر و شرایط بهتری نسبت به آنچه که معمولاً توسط بانک های سنتی ارائه می شود، دریافت کنند.


علاوه بر این، پروتکل‌های وام به کاربران این امکان را می‌دهد تا ارزهای رمزنگاری شده خود را به سایر کاربران قرض دهند. و در موقعیت‌های خود سود کسب کنند. این به عنوان وام حاشیه ای شناخته می شود و یک شکل محبوب کسب درآمد غیرفعال است.
Liqwid بر روی پلت فرم قرارداد هوشمند پلوتوس کاردانو ساخته شده است. که تضمین های قوی برای جبرگرایی و امنیت معاملات را ارائه می دهد. کد منبع پروتکل قبل از انتشار نسخه 1 در شبکه اصلی تحت بازرسی های امنیتی کامل قرار گرفت.
توجه به این نکته مهم است که Liqwid منبع باز است و امکان تعامل آسان با مشتری رابط کاربری خود، API نقطه پایانی قرارداد یا مستقیماً با قراردادهای هوشمند در بلاک چین کاردانو را فراهم می کند.
نشانه مرتبط با پروتکل LQ است که به عنوان یک مکانیسم هماهنگی برای اداره جامعه Liqwid عمل می کند. دارندگان LQ می توانند با پیشنهاد به روز رسانی، رأی گیری و اجرای تغییرات از طریق پیشنهادهای بهبود Liqwid (LIP) در فرآیند تصمیم گیری پروتکل شرکت کنند.
علاوه بر این، نگه داشتن توکن LQ درآمد غیرفعالی را از طریق سهام در Safety Pool (SP) فراهم می کند، جایی که سهامداران سهمی از درآمد و پاداش پروتکل را دریافت می کنند.

اهمیت Liqwid برای کاردانو

بدون شک، Liqwid می تواند کاتالیزور دیگری برای عملکرد قوی کاردانو در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) باشد. همانطور که در شبکه اتریوم (ETH) مشاهده شد، پروتکل های وام دهی مانند Aave (AAVE) و Compound (COMP) باعث می شوند که کل ارزش مسدود شده (TVL) در آلت کوین افزایش یابد و اهمیت آن در تمرکززدایی سرمایه گذاری ها تقویت شود، چیزی که Liqwid می تواند به ارمغان بیاورد. بلاک چین ادا نیز.
با این حال، باید توجه داشت که درست مانند سایر پروژه‌های DeFi، Liqwid ممکن است مشکلاتی را تجربه کند که می‌تواند بر کاردانو تأثیر منفی بگذارد.

خطرات دقیقاً مربوط به قراردادهای هوشمند است که عبارتند از:

  • خطا در کد؛
  • حملات؛
  • ریسک تسویه حساب؛
  • مسائل نظارتی؛
  • خطر وقفه.

به منظور کاهش این خطرات، تیم Liqwid در حال انجام ممیزی داخلی، آزمایش جامع عملکردهای قرارداد درون زنجیره ای، اجزای خارج از زنجیره و زیرساخت است. با ورود پلت فرم وام دهی مورد انتظار از سال 2020، انتظار می رود از بسیاری از این مسائل جلوگیری شود.


منبع:

https://u.today/new-at-cardano-ada-liqwids-mainnet-should-arrive-this-week

#کاردانو # راه اندازی شبکه اصلی Liqwid

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *