کاردانو سومین بلاک چین فعال در فعالیت های توسعه

اکوسیستم کاردانو پتانسیل رشد بیشتر را دارد. این شبکه در بخش‌های مختلف، از جمله امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) رشد چشمگیری داشته است. این بلاک چین در ماه های گذشته پذیرش گسترده ای را ثبت کرد و به عنوان سومین بلاک چین فعال در فعالیت های توسعه ظاهر شد.

بیشتر

بر اساس داده های گروه اطلاعات بلاک چین کاردانو (Cardano Blockchain Insights) اکوسیستم این رمز ارز از ابتدای سال میلادی تا اکنون بیش از پنجاه هزار کیف پول جدید به آن افزوده شده است. از 3842867 کیف پول ثبت شده در یکم ژانویه تا زمان 25 ژانویه 3894735 کیف پول ثبت شده! در مجموع 51868 کیف پول به شبکه اضافه شد.

در 25 روز گذشته روزانه به طور متوسط 2075 کیف پول جدید ایجاد شد! که نشان دهنده افزایش علاقه و فعالیت سرمایه گذاران جدید بالقوه در بلاک چین کاردانو است.

مطالب مرتبط:

کاردانو همچنان با 15 درصد افزایش در هفته گذشته به درخشش خود ادامه می دهد.
ارزش بازار ادا نزدیک به 50 درصد افزایش یافت. به دنبال افزایش علاقه خریداران بالقوه، ارزش بازار کاردانو (ADA) بالاترین ماهانه جدیدی را ثبت کرده است. باید بدانید ازنظر ارزش کلی 8.48 میلیارد دلاری که در اواخر سال گذشته دیده شده بود. اکنون ارزش بازار ادا به بیش از 13 میلیارد دلار افزایش رسید! که در 30 روز گذشته 43 درصد بیشتر شد.
که باعث شد این رمزارز مورد توجه و شناسایی شرکت های برجسته قرار بگیرد. در اوایل این هفته پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال StockTwits ادا را به عنوان پرطرفدارترین ارز رمزنگاری شده رتبه بندی کرد! و از بیت کوین (BTC) که در جایگاه دوم کمتر از ادا قرار گرفت، پیشی گرفت.
کوین جکو و کوین مارکت کپ ادا را از نظر ارزهای دیجیتال برتر با بالاترین ارزش بازار به عنوان هشتمین رتبه بندی کرده اند. در کنار افزایش ارزش بازار ارزهای دیجیتال، ادا نیز در هفته‌های گذشته افزایش پیدا کرد! و در میان ارزهای دیجیتال با ارزش بازار بزرگ در میان برندگان برتر ظاهر شد.
طی 30 روز گذشته ادا از قیمت 0.25 دلاری که در اواخر سال گذشته ! به بالای 0.39 دلار در زمان نگارش این مقاله افزایش یافت. حجم معاملات آن نیز از 161 میلیون دلار در ابتدای سال به 489 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته تغییر چشمگیری داشت.

مورد انتظارترین کاتالیزور کاردانو

اگرچه به نظر می رسد افزایش اخیر ادا بر اساس روند صعودی همه جا حاضر در بازار کریپتو باشد، اما کاتالیزوری مانند استیبل کوین Djed نیز می تواند بخشی از جذابیت فزاینده این دارایی باشد. Djed اولین استیبل کوین کاردانو با پشتیبانی ادا است که توسط شبکه COTI پشتیبانی می شود. این یک استیبل کوین بیش از حد وثیقه با نرخ وثیقه بین 400 تا 800 درصد است.
اگرچه به زودی راه اندازی می شود، دیجد علاقه زیادی را از سوی سرمایه گذاران غیر ادا و خریداران بالقوه کاردانو دریافت کرده است. ریک مک کراکن، یکی از حامیان کاردانو، و مالک استخر سهام ادا،دیجی، راه اندازی دیجد را در شبکه اصلی جشن گرفت و تایید کرد.

منبع:

https://www.newsbtc.com/news/cardano/cardano-50k-wallets-ada-market-cap-surges

#کاردانو # اکوسیستم کاردانو و پتانسیل رشد بیشتر

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *