این هفته کاردانو را زیر نظر بگیرید!

کاردانو (ADA)، یکی از محبوب‌ترین پروژه‌های رمزارزی مبتنی بر الگوریتم اجماع اثبات سهام، در آستانه یک هفته شلوغ و بزرگ قرار دارد. هفته شلوغی برای کاردانو در راه است !

هفته پر سر و صدا

طبق گزارش‌ها، مینی سواپ و مواسلی سواپ (MiniSwap & MuesliSwap)، دو صرافی‌ غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانو و همچنین، بسیاری دیگر از برنامه‌های مالی غیرمتمرکز مستقر در این شبکه، قرار است پشتیبانی از استیبل کوین Djed را به پلتفرم‌های خود اضافه کنند. این استیبل کوین دارای وثیقه بیش از حد (overcollateralized) توسط شرکت توسعه‌ دهنده اکوسیستم کاردانو(Input Output) و با همکاری COTI (یک پلتفرم پرداخت غیرمتمرکز) ساخته شده می باشد.
انتظار می‌رود که راه‌اندازی استیبل ‌کوین Djed برای اکوسیستم دیفای کاردانو یک نقطه عطف بزرگ باشد؛ زیرا احتمالاً نقدینگی بسیار بیشتری را به همراه خواهد داشت. طبق گزارش‌ها، استیبل کوین Djed بیش از ۴۰۰ تا ۸۰۰ درصد وثیقه دارد. بدبن معنی می باشد! که ارزش پشتوانه آن، ۴ تا ۸ برابر بیشتر از کل Djedهای ضرب شده خواهد بود. اگر نسبت ذخیره به کمتر از ۴۰۰ درصد برسد، ضرب توکن‌های جدید DJED غیرممکن خواهد بود. همچنین، استیبل کوین Djed با کمک یک کوین پشتیبان به نام شِن (Shen)، با نماد اختصاری SHEN، پشتوانه دلاری خود را حفظ خواهد کرد.

بیشتر

همچنین، Liqwid Labs، یک بازار غیرمتمرکز برای وام‌گیرندگان و وام‌دهندگان، قرار است هفته آینده در شبکه کاردانو راه‌اندازی شود.
همچنین چارلز هاسکینسون در اظهاراتی که به تازگی بیان کرده! گفت: منتظر پیشرفت های بیشتری باید باشید! و همه چیز به قدری سریع پیش می‌رود که ممکن است به زودی تعداد زیادی برنامه غیرمتمرکز در این شبکه ایجاد شود.
حال، باید منتظر ماند و دید آیا قیمت ارز دیجیتال ادا نسبت به رویدادهای پیش‌رو واکنش نشان خواهد داد یا خیر. در زمان نگارش این خبر، کاردانو با قیمت ۰٫۳۸۶ دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن حدود ۱۳٫۳۵۵ میلیارد دلار است.

منبع:

https://www.coindesk.com/tech/2023/01/27/cardano-dexs-will-support-djed-stablecoin-liquidity-pools-starting-next-week/

#کاردانو # هفته شلوغی برای کاردانو در راه است

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *