تنها یک مانع فنی باقی مانده است. کاردانو استیبل کوین Djed را برای هفته آینده برنامه ریزی کرد.

تنها یک مانع فنی باقی مانده است. کاردانو استیبل کوین Djed را برای هفته آینده برنامه ریزی کرد.

دی جد، استیبل کوین کاردانو، هفته آینده مطابق با وعده کوتی برای عرضه در ژانویه راه اندازی می شود.
کوتی، ناشر استیبل کوین، این موضوع را روز سه شنبه در توییتی اعلام کرد. با توجه به کوتی در پست آخرش، تنها مانع باقی مانده فرآیند همگام سازی شاخص زنجیره ای است که از هفته گذشته آغاز شد. ناشر استیبل کوین انتظار دارد که این ممکن است تا 14 روز طول بکشد. از این رو، اعلام عرضه Djed برای هفته آینده خواهد بود.

توییتر

ما خوشحالیم که به‌روزرسانی دیگری در مورد پیشرفت Djed به اشتراک می‌گذاریم ! و به شما اطلاع می‌دهیم که راه‌اندازی آن برای هفته آینده برنامه‌ریزی کرده ایم!

COTI (@COTInetwork) بیست وچهارم ژانویه 2023

بیشتر

در جزئیات بیشتر تیم فاش کرد که ! به عنوان بخشی از برنامه های قبلی ما برای فعال کردن سهام برای ادا در قرارداد هوشمند Djed به عنوان یک انگیزه اضافی برای دارندگان SHEN(توکن)، در حال ایجاد یک رابط در djed.xyz است تا دارندگان را قادر به پیگیری پاداش های خود کند. علاوه بر آن یک دکمه بازپرداخت نیز اضافه کرده است تا کاربران بتوانند سفارشات را قبل از پردازش لغو کنند.

تاثیر در کاردانو

در پاسخ به آخرین تحولات، چندین عضو جامعه کاردانو ابراز هیجان کرده اند، زیرا معتقدند استیبل کوین فعالیت مالی غیرمتمرکز (DeFi) را در شبکه تقویت می کند. همه مشتاق دیدن ممیزی قرارداد هوشمندی هستند ! که کوتی قول داده بود قبل از راه اندازی منتشر کند. قابل ذکر است، آخرین پست به حسابرسی اشاره ای نکرده است. با این حال، کوتی قول می دهد با نزدیک شدن به تاریخ راه اندازی، به روز رسانی های بیشتری را منتشر کند.
دی جد یک استیبل کوین الگوریتمی بیش از حد وثیقه می باشد! که توسط کوتی صادر شده و در شبکه کاردانو اجرا خواهد شد. این استیبل کوین با توجه به جزئیات فاش شده توسط آنها از طریق نسبت وثیقه 400 تا 800 درصدی با کوین ذخیره خود( SHEN) پیوند خود را حفظ خواهد کرد.
پس از راه‌اندازی، شبکه کاردانو هزینه‌هایی را در استیبل کوین جمع‌آوری می‌کند. تازه مشارکت کننده ها( پاتنر خودمون) توسط کوتی تضمین کرده که برای پرداخت ها نیز مفید خواهد بود.
باید بگم که Bitrue، یک صرافی پیشرو مستقر در سنگاپور، تعهد کرده که Djed و SHEN را در هنگام راه اندازی لیست کند.

منبع:

https://thecryptobasic.com/2023/01/25/one-technical-hurdle-left-as-coti-announces-cardano-stablecoin-launch-next-week/

#کاردانو # کاردانو استیبل کوین Djed را برای هفته آینده برنامه ریزی کرد.

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *