کاردانو ممکن است با این زبان 10 برابرکارآمدتر شود!

علاقه مندان به کاردانو (ADA) جزئیات یک توسعه آتی در اکوسیستم کاردانو را به اشتراک گذاشتند. زبان برنامه نویسی جدید آن ممکن است روایت را در نحوه استفاده کاردانو از منابع خود تغییر دهد. کاردانو ممکن است با این نسخه 10 برابر منابع کارآمدتر شود.زبان برنامه نویسی جدید کاردانو بسیار پرکاربرد است .

زبان برنامه نویسی جدید

تیم سهامداری کاردانو کاردانو فنس (استخر CRFA) در توییتر جزئیات تست اولیه یک زبان برنامه نویسی جدید را به اشتراک گذاشت. که می تواند جایگزین پلوتوس در اکوسیستم کاردانو شود.


این حتی خنده دار نیست. وقتی می گوییم آیکن یکی از اسب های تاریک کاردانو برای سال 2023 است. منظور ما نه تنها یک تجربه توسعه آسان تر است (سینتکس عملکردی یکسان بدون تغییرپذیری) بلکه:

matiwinnetou | C₳rdano F₳ns (CRF₳): INDY/FRL ژانویه 2023

طبق بیانیه آن، الساندرو کنراد ، از علاقه مندان کاردانو، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران مجموعه اسپیس بودز، خالق کیف پول نامی و اپراتور استخر بری، برنامه نبولا را به زبان آیکن بازنویسی کرده و آزمایش کرده است.
وقتی صحبت از استفاده از حافظه، مصرف منابع سی پی یو و هزینه‌های شبکه می‌شود! همه عملیات‌های آیکن (خرید توکن، فروش توکن، لغو سفارش و غیره) تا 10 برابر موثرتر از پلوتوس بودند.
علاقه مندان به کاردانو نمی توانند هیجان خود را پنهان کنند و مطمئن هستند که این نسخه در ماه های آینده یک تغییر بازی در اکوسیستم کاردانو خواهد بود!!

اعداد تکان دهنده هستند. این حتی خنده دار نیست. وقتی می گوییم آیکن یکی از اسب های تاریک کاردانو برای سال 2023 است

پلوتوس چیست؟

پلوتوس یک زبان قرارداد هوشمند مخصوص کاردانو به سبک هاسکل است که برای برنامه های غیرمتمرکز بهینه شده است.

بهبود تجربه توسعه دهنده ها برای دی اپ های کاردانو

توسعه دهندگان همچنین مطمئن هستند که “اسکریپت های قرارداد هوشمند پیشرفته تر” با آیکن منتشر خواهد شد. از اواسط ژانویه 2023، این زبان به انتشار آلفا نزدیک می شود.
هفته گذشته، توسعه‌دهندگان کاردانو با انتشار اولین نسخه قراردادهای هوشمند کاردانو در Eopsin، یک زبان برنامه‌نویسی جدید پایتونیک، خبرساز شدند.
این توسعه قرار است کاردانو را به همه علاقه مندان به پایتون معرفی کند. زبانی که به عنوان زبانی برای مبتدیان در برنامه نویسی در نظر گرفته می شود.

منبع:

https://u.today/cardano-ada-might-become-10x-more-resource-efficient-with-this-release

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

#کاردانو # زبان برنامه نویسی جدید کاردانو بسیار پرکاربرد است

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *