استیبل کوین جدید کاردانو در راه است؛ادا تا کجا صعود می کند؟

استیبل کوین جدید کاردانو! ادا تا کجا صعود می کند؟ بر اساس داده‌های بازار، ارز دیجیتال کاردانو (ADA) در سال ۲۰۲۳ و در مقایسه با سایر رمزارزهای بازار، عملکرد قابل‌توجهی از خود نشان نداده است. به نظر می‌رسد که شور و شوق پیرامون پروژه جدید اکوسیستم کاردانو، یعنی استیبل کوین Djed، می‌تواند به جهش قیمت این رمزارز هم منجر شود.

به گزارش سایت بی‌این کریپتو، استیبل کوین Djed یک استیبل کوین الگوریتمی با پشتوانه رمزارزی و با وثیقه مضاعف (over-collateralized) است که توسط ADA پشتیبانی می‌شود. این استیبل کوین توسط شرکت IOG (توسعه‌دهنده اکوسیستم کاردانو) و با همکاری COTI (یک شبکه سازمانی مقیاس‌پذیر لایه اول) ساخته شده است.

راه‌اندازی استیبل کوین Djed برای این ماه برنامه‌ریزی شده! ولی هنوز هیچ تاریخ مشخصی برای آن تعیین نشده. Djed قرار است به بخش استیبل کوین‌هایی وارد شود که در حال حاضر، ۱۳ درصد از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال و تقریباً یک سوم از ۱۰ دارایی برتر را تشکیل می‌دهد.

COTI توییتر

سازمان COTI در رابطه با این استیبل کوین می‌گوید:

استیبل کوین Djed بیش از ۴۰۰ تا ۸۰۰ درصد وثیقه دارد. این بدان معنی است که ارزش پشتوانه آن، ۴ تا ۸ برابر بیشتر از کل Djedهای ضرب شده خواهد بود.

انتظار می‌رود که راه‌اندازی این استیبل کوین به افزایش ارزش کل دارایی‌های قفل‌شده (TVL) در اکوسیستم کاردانو و قیمت ارز دیجیتال ADA کمک کند.

لازم به ذکر است که میزان TVL بخش دیفای کاردانو از ابتدای سال ۲۰۲۳ بیش از ۵۰ درصد رشد کرده واکنون، فاصله کمی تا ۱۰۰ میلیون دلار دارد. علاوه بر این، فعالیت برنامه‌های غیرمتمرکز مستقر در شبکه کاردانو نیز در حال افزایش است.

با این حال، قیمت رمزارز ADA طی چند روز گذشته تغییر زیادی نداشته و در محدوده ۰٫۳۵ دلار معامله می‌شود. قیمت این رمزارز در طول دو هفته گذشته ۴۰ درصد افزایش داشته است.

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند

#کاردانو #اخبار کاردانو # استیبل کوین جدید کاردانو! ادا تا کجا صعود می کند؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *