بایگانی‌ ماهانه: ژوئن 2023

0

فروش عمومی توکن GENSX$ در چندین لانچ پد آغاز شد!

پرتاب کننده ولانچ پد جنیوس ایکس یک پلت فرم غیرمتمرکز پیشرو است. که به پروژه های نوآورانه بلاک چین کمک می کند تا از زمین خارج شوند. این پلتفرم برای پروژه‌های امیدوارکننده در فضای بلاک چین پشتیبانی و راهنمایی می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند تا بودجه جمع‌آوری کنند، جوامع بسازند و حضوری قوی در بازار ایجاد کنند

0

دو خبر خوش خالق کاردانو برای طرفداران اش!

علاوه بر این، ارتقای کیف پول Lace 1.2 ویژگی‌های متعددی را به همراه داشته است که شامل سازماندهی NFTها در پوشه‌ها، مخفی کردن موجودی کیف پول، بهبود محاسبه موجودی کیف پول و اتصال به DAppها

0

آسیب پذیری مرورگر کروم! لطفا اقدامات امنیتی را جدی بگیرید؟

به کاربران کیف پول‌های کریپتو، به ویژه کیف‌های مبتنی بر مرورگر، توصیه می‌شود که هوشیار باشند. و اقدامات امنیتی بیشتری برای محافظت از دارایی‌های خود انجام دهند. استفاده از رمزهای عبور قوی، فعال کردن احراز هویت دو مرحله‌ای و به‌روزرسانی منظم نرم‌افزار، می‌تواند چنین خطراتی را به میزان قابل‌توجهی کاهش دهد.

0

بروزرسانی و مشارکت در فروش عمومی Genius X

اولین دسته از توزیع جنس ایکس(GENSX) برای شرکت کنندگان ایسپو جنیوس ایکس یک هفته پس از لیست توکن آغاز خواهد شد.- این همچنین بر اساس جدیدترین استاندارد بازار است تا اطمینان حاصل شود که IDO جنیوس ایکس با سایر IDOهای پروژه در بازار مطابقت دارد تا همچنان یک استاندارد رقابتی باقی بماند.

 شرکت‌کنندگان ایسپو از پایین‌ترین قیمت ورودی در سرمایه‌گذاری در توکن‌های جنس ایکس و همچنین بخش قابل‌توجهی از اولین دسته توزیع سود می‌برند. و بنابراین یک دوره یک هفته‌ای پس از فهرست شدن توکن‌ها خواهند داشت. شرکت‌کنندگان ایسپو اولین حامیان پروژه جنیوس ایکس هستند. که ما و پروژه برای آنها ارزش زیادی قائل هستیم و بهترین تلاش را می‌کنیم تا به آنها اجازه دهیم توزیع توکن را زودتر دریافت کنند. و تا آنجا که ممکن است لازم است ایجاد یک مکانیسم آزادسازی منصفانه، معقول و متعادل در میان تمام سطوح حامیان ما. ما احساس می کنیم که این بهترین راه برای همه طرف ها در دراز مدت خواهد بود.

0

احتمال جهش ۴۰ درصدی قیمت کاردانو!

این در حالی است که در شرایط فعلی و با افزایش تورم، فدرال رزرو در حال افزایش نرخ بهره است. علاوه بر این، سرکوب ارزهای دیجیتال توسط SEC، شرایط نامطلوبی را برای رمزارزهایی مانند ADA در بازار ایالات متحده ایجاد کرده است.

بنابراین، افزایش قیمت کاردانو به دلیل ایجاد وضعیت اشباع فروش در شرایط فعلی! می‌تواند ضعیف‌تر از آنچه که بازار پس از مارس ۲۰۲۰ شاهد بود، باشد.

جامعه کاردانو تمایلی به فروش ندارد؟ 0

چرا معامله‌گران تمایلی به فروش کاردانوهای خود ندارند؟

زمانی که میانگین سن کوین در طول یک اصلاح قیمتی به‌شدت افزایش می‌یابد! نشان‌دهنده آن است که بسیاری از سرمایه‌گذاران تمایل دارند دارایی‌های خود را به‌جای فروش در قیمت‌های نامطلوب، نگه دارند و آن‌ها را حفظ کنند. اگرچه به صورت ناخواسته، اما این اقدام احتمالاً فشار فروش را کاهش می‌دهد و باعث ایجاد برخی اقدامات مثبت در قیمت می‌شود.