دسته: پروژه ها

کاردانو رمز ارز 0

22 سپتامبر، تاریخ عرضه هارد فورک واسیل کاردانواست، سه ماه پس از تاریخ اعلام شده

پس از تکمیل موفقیت آمیز و آزمایش گسترده همه اجزای اصلی، به علاوه آمادگی جامعه! ما به همراه cardanostiftung می توانیم امروز تایید کنیم. که 22 سپتامبر را برای ارتقاء واسیل در شبکه اصلی کاردانو اجرا می شود.
(InputOutputHK) 2 سپتامبر 2022

0

پیش‌بینی جدید از 53 کارشناس قیمت ادا به سه دلار در سال 2025 خواهد رسید!

بر اساس پیش‌بینی‌هایی که توسط پانلی متشکل از 53 متخصص ارزهای دیجیتال انجام گرفت. ارزش ادا تا پایان سال 0.63 دلار و تا سال 2025 به ارزش 3 دلار خواهد رسید. از کارشناسان خواسته می شود تا ارزش دارایی های مختلف کریپتو را از الان تا چند سال پیش بینی کنند.

0

کاردانو در مقابل بیت کوین! کدام یک شبکه رمزنگاری غیرمتمرکزتر است؟

مقایسه کاردانو و بیت کوین نشان می دهد که هر دو شبکه رمزنگاری دارای نقاط تمرکززدایی قوی هستند. اما کاردانو از قبل نسبت به بیت کوین مزیت دارد زیرا در برخی اقدامات تمرکززدایی بهتر عمل می کند. و با نگاهی به برنامه های آنها، کاردانو نقشه راه بسیار واضح تری برای تمرکززدایی دارد. به همین دلیل، ممکن است در آینده از بین دو بلاک چین غیرمتمرکزتر شود.

0

تشریح اثبات کار غیر تعاملی کاردانو

با توجه به پیچیدگی شبکه کاردانو، مفهوم زنجیره جانبی برای مدت طولانی در حال توسعه بوده است. برای ایجاد یک تراکنش کارآمدتر و شفاف‌تر بین زنجیره اصلی و زنجیره جانبی، تیم توسعه NIPoPoWs را توسعه داد. این روش ها برای کمک به ایجاد یک تراکنش امن تر و سریعتر بین mainchain و sidechain طرح ریزی شد. از طریق اثبات کار غیر تعاملی کاردانو، می توان …

1

کتابچه راهنمای جدید برای تازه واردان کاردانو

کاردانو کمپین پذیرش خود را با کتاب جدیدی به خاطر کمک به افراد تازه وارد در شبکه افزایش می دهد.کتاب آموزشی کاردانو برای تازه واردان اکنون در دسترس است.

به نظر می رسد که حرکت رو به جلو کاردانو به این زودی ها تمام نمی شود. درست پس از اخبار مربوط به ارتقاء واسیل که باید به طور کامل شبکه را اصلاح کند، کاردانو اکنون کتابچه راهنمای جدیدی را برای تازه واردان راه اندازی کرد.

0

برنامه ایفون لدجر لایو پشتیبانی از حساب ادا را اضافه می کند

برای مدیریت ادا خود از طریق دستگاه های Ledger، کاربران باید یک حساب ادا ایجاد کنند، اما نیازی به ایجاد کیف پول اضافی ندارند. آنها همچنین می توانند ارز دیجیتال را مستقیماً از طریق برنامه ها خریداری کنند. پشتیبانی سازنده کیف پول سخت‌افزار ارز دیجیتال فرانسوی، جامعه کاردانو را در اولین اعلام خوشحالی کرد و عرضه این کیف پول نیز مورد تحسین قرار گرفت.

کاردانو رمز ارز 0

آیا کاردانو ADA تا سپتامبر به 2.90 دلار خواهد رسید؟

اولین مدل پیش بینی قیمت منتشر شده توسط فینبولد داده های سال 2017 و Al را برای شناسایی مناطقی که قیمت ارزهای دیجیتال در آن افزایش یافته است، ترکیب می کند. از فوریه 2021 تا می 2022، زمانی که اکوسیستم تررا شکست خورد و بازار ارزهای دیجیتال وارد بازار نزولی شد، این مد پیش بینی های نسبتاً دقیقی انجام داد.
در مقابل، ادا طبق پیش‌بینی‌های موجود در جامعه کریپتو با قیمت 0.78 دلار در پایان آگوست و 0.457 دلار در پایان سال معامله خواهد شد. هارد فورک آینده شبکه واسیل به احتمال زیاد دلیل خوش بینی کوتاه مدت جامعه است.

GeniusX 0

پروژه های جدیدی که با جنیوس ایکس می خواهند پرتاب شوند

Genius X یک شتاب دهنده کسب و کار انقلابی است. که به صورت دستی برنامه های پروژه های بلندپروازانه بلاک چین در مراحل اولیه را قبل از ورود بررسی می کند. به عنوان بخشی از فرآیند بررسی، بنیانگذاران پروژه و اعضای تیم رهبری باید جزئیات خود را برای مطابقت با KYC اجباری ارسال کنند.

cardano update 2

ویژگی کلیدی که کاردانو بعد از واسیل هاردفورک دریافت می کند

به روز رسانی عظیم واسیل یکی از بزرگترین و مورد انتظارترین اتفاقاتی بود که تا به حال برای اکوسیستم کاردانو رخ داده است. با اجرای به روز رسانی، کاردانو تعدادی پیشنهاد بهبود مهم (CIP) دریافت می کند که با هدف به روز رسانی عملکرد و توان عملیاتی کلی شبکه است.