دسته: رسانه

کاردانو رمز ارز 0

22 سپتامبر، تاریخ عرضه هارد فورک واسیل کاردانواست، سه ماه پس از تاریخ اعلام شده

پس از تکمیل موفقیت آمیز و آزمایش گسترده همه اجزای اصلی، به علاوه آمادگی جامعه! ما به همراه cardanostiftung می توانیم امروز تایید کنیم. که 22 سپتامبر را برای ارتقاء واسیل در شبکه اصلی کاردانو اجرا می شود.
(InputOutputHK) 2 سپتامبر 2022

0

پیش‌بینی جدید از 53 کارشناس قیمت ادا به سه دلار در سال 2025 خواهد رسید!

بر اساس پیش‌بینی‌هایی که توسط پانلی متشکل از 53 متخصص ارزهای دیجیتال انجام گرفت. ارزش ادا تا پایان سال 0.63 دلار و تا سال 2025 به ارزش 3 دلار خواهد رسید. از کارشناسان خواسته می شود تا ارزش دارایی های مختلف کریپتو را از الان تا چند سال پیش بینی کنند.

0

برنامه ایفون لدجر لایو پشتیبانی از حساب ادا را اضافه می کند

برای مدیریت ادا خود از طریق دستگاه های Ledger، کاربران باید یک حساب ادا ایجاد کنند، اما نیازی به ایجاد کیف پول اضافی ندارند. آنها همچنین می توانند ارز دیجیتال را مستقیماً از طریق برنامه ها خریداری کنند. پشتیبانی سازنده کیف پول سخت‌افزار ارز دیجیتال فرانسوی، جامعه کاردانو را در اولین اعلام خوشحالی کرد و عرضه این کیف پول نیز مورد تحسین قرار گرفت.

کاردانو رمز ارز 0

آیا کاردانو ADA تا سپتامبر به 2.90 دلار خواهد رسید؟

اولین مدل پیش بینی قیمت منتشر شده توسط فینبولد داده های سال 2017 و Al را برای شناسایی مناطقی که قیمت ارزهای دیجیتال در آن افزایش یافته است، ترکیب می کند. از فوریه 2021 تا می 2022، زمانی که اکوسیستم تررا شکست خورد و بازار ارزهای دیجیتال وارد بازار نزولی شد، این مد پیش بینی های نسبتاً دقیقی انجام داد.
در مقابل، ادا طبق پیش‌بینی‌های موجود در جامعه کریپتو با قیمت 0.78 دلار در پایان آگوست و 0.457 دلار در پایان سال معامله خواهد شد. هارد فورک آینده شبکه واسیل به احتمال زیاد دلیل خوش بینی کوتاه مدت جامعه است.

cardano update 2

ویژگی کلیدی که کاردانو بعد از واسیل هاردفورک دریافت می کند

به روز رسانی عظیم واسیل یکی از بزرگترین و مورد انتظارترین اتفاقاتی بود که تا به حال برای اکوسیستم کاردانو رخ داده است. با اجرای به روز رسانی، کاردانو تعدادی پیشنهاد بهبود مهم (CIP) دریافت می کند که با هدف به روز رسانی عملکرد و توان عملیاتی کلی شبکه است.

1

داده ها نشان می دهد که فعالیت‌های توسعه کاردانو از دیگر رمزارزهای بزرگ پیشی گرفته است

طبق داده‌های شرکت تحلیل Santiment کاردانو برترین پروژه بر اساس فعالیت های توسعه در حال حاضر بوده است. حتی در بحبوحه رکود گسترده در بازار… فعالیت‌های توسعه‌ای کاردانو در آستانه راه‌اندازی هارد فورک واسیل است که انتظار می‌رود «بهبود عملکرد عظیم» را در شبکه ارز دیجیتال ارائه دهد. هارد فورکی یک ارتقاء بزرگ است که شامل چهار پیشنهاد بهبود کاردانو
فورک واسیل قبلاً شاهد عملکرد بهتر ادا از بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال بوده است.

gh cardano 0

نگاهی اجمالی به رویداد جامعه کاردانو در تگزاس

هاسکینسون تاکید کرد که کاردانو جانشین معنوی بیت کوین است. از همان اصول ماهیت بدون رهبر و غیرمتمرکز پیروی می کند. وی گفت که در ماه های آینده، تیم کاردانو قرار است یک شاخص تمرکززدایی در دانشگاه ادینبورگ ایجاد کند. وی در ادامه گفت : در 12 ماه آینده تحولات بیشتری نسبت به آنچه در 14 سال گذشته رخ داده است. رخ خواهد داد.

Charles Hoskinson 2

بنیانگذارکاردانو تأیید کرد که تست نت واسیل در 3 ژوئیه راه اندازی خواهد شد.

همانطور که در گزارش خواندید او گفت، تست نت واسیل در 3 ژوئیه 2022 راه اندازی خواهد شد. و پس از آن تا پایان جولای راه اندازی شبکه اصلی خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد واسیل پیچیده ترین هارد فورکی بوده است که کاردانو از زمان آغاز به کار خود ساخته است. هاسکینسون اضافه کرد که این تیم در ابتدا راه اندازی شبکه اصلی واسیل را در اوایل ماه جاری به تعویق انداخت. زیرا نمی توانست مانند سایر پروژه های رمزنگاری، به ویژه Terra، اشتباه کند.

0

ضرب ان اف تی های جنیوس ییلد (Genius Yield) با استقبال فراوان سهام داران شروع شد!

اعلام ضرابخانه Genius Yield ISPO NFT در CardaHub از امروز به صورت زنده شروع شد. اگر شما به هر شکل نتوانسته اید در آن مشارکت کنید…! اکنون می توانید در GeniusX ISPO شرکت کنید. ضرب ان اف تی های جنیوس ییلد (Genius Yield) شروع شد! گزارش