دسته: رسانه

0

کُری‌ سنگین خالق کاردانو برای اتریوم!

به طور کلی، اظهارات هاسکینسون نشان‌دهنده تعهد کاردانو به ارائه یک اکوسیستم بلاکچین با هزینه کمتر تراکنش و مقیاس‌پذیری بهبود‌یافته است، که به نظر او، عاملی حیاتی برای پذیرش گسترده و موفقیت در فضای ارزهای دیجیتال است.

0

فروش عمومی توکن GENSX$ در چندین لانچ پد آغاز شد!

پرتاب کننده ولانچ پد جنیوس ایکس یک پلت فرم غیرمتمرکز پیشرو است. که به پروژه های نوآورانه بلاک چین کمک می کند تا از زمین خارج شوند. این پلتفرم برای پروژه‌های امیدوارکننده در فضای بلاک چین پشتیبانی و راهنمایی می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند تا بودجه جمع‌آوری کنند، جوامع بسازند و حضوری قوی در بازار ایجاد کنند

0

آسیب پذیری مرورگر کروم! لطفا اقدامات امنیتی را جدی بگیرید؟

به کاربران کیف پول‌های کریپتو، به ویژه کیف‌های مبتنی بر مرورگر، توصیه می‌شود که هوشیار باشند. و اقدامات امنیتی بیشتری برای محافظت از دارایی‌های خود انجام دهند. استفاده از رمزهای عبور قوی، فعال کردن احراز هویت دو مرحله‌ای و به‌روزرسانی منظم نرم‌افزار، می‌تواند چنین خطراتی را به میزان قابل‌توجهی کاهش دهد.

0

احتمال جهش ۴۰ درصدی قیمت کاردانو!

این در حالی است که در شرایط فعلی و با افزایش تورم، فدرال رزرو در حال افزایش نرخ بهره است. علاوه بر این، سرکوب ارزهای دیجیتال توسط SEC، شرایط نامطلوبی را برای رمزارزهایی مانند ADA در بازار ایالات متحده ایجاد کرده است.

بنابراین، افزایش قیمت کاردانو به دلیل ایجاد وضعیت اشباع فروش در شرایط فعلی! می‌تواند ضعیف‌تر از آنچه که بازار پس از مارس ۲۰۲۰ شاهد بود، باشد.

جامعه کاردانو تمایلی به فروش ندارد؟ 0

چرا معامله‌گران تمایلی به فروش کاردانوهای خود ندارند؟

زمانی که میانگین سن کوین در طول یک اصلاح قیمتی به‌شدت افزایش می‌یابد! نشان‌دهنده آن است که بسیاری از سرمایه‌گذاران تمایل دارند دارایی‌های خود را به‌جای فروش در قیمت‌های نامطلوب، نگه دارند و آن‌ها را حفظ کنند. اگرچه به صورت ناخواسته، اما این اقدام احتمالاً فشار فروش را کاهش می‌دهد و باعث ایجاد برخی اقدامات مثبت در قیمت می‌شود.

0

شروع پذیرش کاردانو در بخش سلامت!

چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو، در اظهارات جدید خود اعلام کرد که مشتریان می‌توانند در ماه آینده یعنی از فوریه 2023، وقتی پروژه‌اش کاملا عملیاتی شد،طبق اطلاعات منتشرشده در وبسایت این بیمارستان، کلینیک سلامت و تندرستی هاسکینسون در وایومینگ، ایالات متحده مستقر است. این بیمارستان طیف گسترده‌ای از خدمات پزشکی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد