دسته: مقاله ها

0

کاردانو در مقابل بیت کوین! کدام یک شبکه رمزنگاری غیرمتمرکزتر است؟

مقایسه کاردانو و بیت کوین نشان می دهد که هر دو شبکه رمزنگاری دارای نقاط تمرکززدایی قوی هستند. اما کاردانو از قبل نسبت به بیت کوین مزیت دارد زیرا در برخی اقدامات تمرکززدایی بهتر عمل می کند. و با نگاهی به برنامه های آنها، کاردانو نقشه راه بسیار واضح تری برای تمرکززدایی دارد. به همین دلیل، ممکن است در آینده از بین دو بلاک چین غیرمتمرکزتر شود.

0

تشریح اثبات کار غیر تعاملی کاردانو

با توجه به پیچیدگی شبکه کاردانو، مفهوم زنجیره جانبی برای مدت طولانی در حال توسعه بوده است. برای ایجاد یک تراکنش کارآمدتر و شفاف‌تر بین زنجیره اصلی و زنجیره جانبی، تیم توسعه NIPoPoWs را توسعه داد. این روش ها برای کمک به ایجاد یک تراکنش امن تر و سریعتر بین mainchain و sidechain طرح ریزی شد. از طریق اثبات کار غیر تعاملی کاردانو، می توان …

1

کتابچه راهنمای جدید برای تازه واردان کاردانو

کاردانو کمپین پذیرش خود را با کتاب جدیدی به خاطر کمک به افراد تازه وارد در شبکه افزایش می دهد.کتاب آموزشی کاردانو برای تازه واردان اکنون در دسترس است.

به نظر می رسد که حرکت رو به جلو کاردانو به این زودی ها تمام نمی شود. درست پس از اخبار مربوط به ارتقاء واسیل که باید به طور کامل شبکه را اصلاح کند، کاردانو اکنون کتابچه راهنمای جدیدی را برای تازه واردان راه اندازی کرد.

GeniusX 0

پروژه های جدیدی که با جنیوس ایکس می خواهند پرتاب شوند

Genius X یک شتاب دهنده کسب و کار انقلابی است. که به صورت دستی برنامه های پروژه های بلندپروازانه بلاک چین در مراحل اولیه را قبل از ورود بررسی می کند. به عنوان بخشی از فرآیند بررسی، بنیانگذاران پروژه و اعضای تیم رهبری باید جزئیات خود را برای مطابقت با KYC اجباری ارسال کنند.

2

پروژه های جدید Genius X

Genius X نوآوری را در شبکه کاردانو تقویت می کند و در عین حال استارتاپ های Web3 را برای ایجاد شرکت های تاثیرگذار و مقیاس پذیر مبتنی بر بلاک چین که تأثیر زیادی در سراسر جهان خواهند داشت، توانمند می کند. ما پروژه های باورنکردنی را در کاردانو و Web3 از طریق مشاوره، راهنمایی و تجربیات رشد خود تسریع و مقیاس پذیر می کنیم.

cardano DEFI 1

کاردانو چگونه می تواند به طور بالقوه دفی را باز تعریف کند

کاردانو یک محیط توسعه منحصر به فرد دارد. نه فقط از نظر سرعت و تمرکززدایی. مانند زنجیره هوشمند بایننس و پلیگون، اکثر رقبای اتریوم از ماشین مجازی اتریوم (EVM) استفاده می کنند، به این معنی که می توانند کد اتریوم را بدون هیچ تغییری اجرا کنند.کاردانو شروعی تازه برای توسعه‌دهندگان و کاربران به طور یکسان ارائه می‌کند. انتظار می‌رود برنامه‌های منحصربه‌فرد و تا به حال دیده نشده داشته باشد…

cardano 1

کاردانو در آینده چقدر پتانسیل دارد؟

سه دلار از سپتامبر نشان می دهد که کاردانو هنوز پتانسیل رشد بسیار بالایی دارد. بسیاری از کارشناسان پتانسیل کاردانو را بسیار بالا می دانند. طرفداران ارزهای دیجیتال پیش بینی می کنند که کاردانو می تواند جای اتریوم را پشت بیت کوین بگیرد. این دلیل دیگری است که چرا کاردانو اغلب “قاتل اتریوم” نامیده می شود.با توجه به برتری فنی و رویکرد پایدار، پتانسیل بلندمدت کاردانو همچنان می‌تواند از نظر قیمت بسیار بالا باشد

cardano 1

استفاده از قرارداد هوشمند در تراکنش ها به 29٪ افزایش یافت.

تراکنش با ابرداده اما بدون استفاده از قراردادهای هوشمند 26 درصد است. بیشترین بخش از تراکنش ها در شبکه هنوز هم تراکنش های ساده ادا با 44 درصد از کل تعداد عملیات است.
بر اساس گزارش‌ها، تعداد معاملات قراردادهای هوشمند و استفاده از آن‌ها هر روز در حال افزایش است. افزایش تعداد فعل و انفعالات قراردادهای هوشمند شواهد مستقیمی از رشد اساسی شبکه است.

cardano 3

کاهش حجم تراکنش‌ها در به‌روزرسانی جدید هارد فورک Vasil

اگرچه کاردانو هنوز شاهد هیچ مشکلی در مقیاس بندی و تراکم شبکه نبوده است. حتی در هنگام افزایش تعداد تراکنش ها با راه حل های DeFi که در شبکه شکوفا شده است. توسعه دهندگان در حال کار بر روی راه حل هایی هستند.که باید بلاک چین را برای بار سنگینی که وارد می شود آماده کند.