دسته: آموزش

بخش اموزش.مقاله ها

0

تشریح اثبات کار غیر تعاملی کاردانو

با توجه به پیچیدگی شبکه کاردانو، مفهوم زنجیره جانبی برای مدت طولانی در حال توسعه بوده است. برای ایجاد یک تراکنش کارآمدتر و شفاف‌تر بین زنجیره اصلی و زنجیره جانبی، تیم توسعه NIPoPoWs را توسعه داد. این روش ها برای کمک به ایجاد یک تراکنش امن تر و سریعتر بین mainchain و sidechain طرح ریزی شد. از طریق اثبات کار غیر تعاملی کاردانو، می توان …

1

کتابچه راهنمای جدید برای تازه واردان کاردانو

کاردانو کمپین پذیرش خود را با کتاب جدیدی به خاطر کمک به افراد تازه وارد در شبکه افزایش می دهد.کتاب آموزشی کاردانو برای تازه واردان اکنون در دسترس است.

به نظر می رسد که حرکت رو به جلو کاردانو به این زودی ها تمام نمی شود. درست پس از اخبار مربوط به ارتقاء واسیل که باید به طور کامل شبکه را اصلاح کند، کاردانو اکنون کتابچه راهنمای جدیدی را برای تازه واردان راه اندازی کرد.

GeniusX 0

پروژه های جدیدی که با جنیوس ایکس می خواهند پرتاب شوند

Genius X یک شتاب دهنده کسب و کار انقلابی است. که به صورت دستی برنامه های پروژه های بلندپروازانه بلاک چین در مراحل اولیه را قبل از ورود بررسی می کند. به عنوان بخشی از فرآیند بررسی، بنیانگذاران پروژه و اعضای تیم رهبری باید جزئیات خود را برای مطابقت با KYC اجباری ارسال کنند.

2

پروژه های جدید Genius X

Genius X نوآوری را در شبکه کاردانو تقویت می کند و در عین حال استارتاپ های Web3 را برای ایجاد شرکت های تاثیرگذار و مقیاس پذیر مبتنی بر بلاک چین که تأثیر زیادی در سراسر جهان خواهند داشت، توانمند می کند. ما پروژه های باورنکردنی را در کاردانو و Web3 از طریق مشاوره، راهنمایی و تجربیات رشد خود تسریع و مقیاس پذیر می کنیم.

cardano DEFI 1

کاردانو چگونه می تواند به طور بالقوه دفی را باز تعریف کند

کاردانو یک محیط توسعه منحصر به فرد دارد. نه فقط از نظر سرعت و تمرکززدایی. مانند زنجیره هوشمند بایننس و پلیگون، اکثر رقبای اتریوم از ماشین مجازی اتریوم (EVM) استفاده می کنند، به این معنی که می توانند کد اتریوم را بدون هیچ تغییری اجرا کنند.کاردانو شروعی تازه برای توسعه‌دهندگان و کاربران به طور یکسان ارائه می‌کند. انتظار می‌رود برنامه‌های منحصربه‌فرد و تا به حال دیده نشده داشته باشد…

cardano 1

کاردانو در آینده چقدر پتانسیل دارد؟

سه دلار از سپتامبر نشان می دهد که کاردانو هنوز پتانسیل رشد بسیار بالایی دارد. بسیاری از کارشناسان پتانسیل کاردانو را بسیار بالا می دانند. طرفداران ارزهای دیجیتال پیش بینی می کنند که کاردانو می تواند جای اتریوم را پشت بیت کوین بگیرد. این دلیل دیگری است که چرا کاردانو اغلب “قاتل اتریوم” نامیده می شود.با توجه به برتری فنی و رویکرد پایدار، پتانسیل بلندمدت کاردانو همچنان می‌تواند از نظر قیمت بسیار بالا باشد

cardano 3

کاهش حجم تراکنش‌ها در به‌روزرسانی جدید هارد فورک Vasil

اگرچه کاردانو هنوز شاهد هیچ مشکلی در مقیاس بندی و تراکم شبکه نبوده است. حتی در هنگام افزایش تعداد تراکنش ها با راه حل های DeFi که در شبکه شکوفا شده است. توسعه دهندگان در حال کار بر روی راه حل هایی هستند.که باید بلاک چین را برای بار سنگینی که وارد می شود آماده کند.

cardano 0

کاردانو برای نوسانات پس از اصلاح آماده می شود؟

کاردانو در حال نمایش نشانه هایی است که علیرغم شرایط نامطمئن بازار می خواهد بهبود یابد. معامله گران باید منتظرحرکت قاطع بالاتر از مقاومت باشند. زیرا ابهامات فنی وجود دارد.کاردانو برای نوسانات پس از اصلاح آماده می شود؟کاردانو راکد باقی مانده است.در حالی که حرکت برای یک حرکت قابل توجه قیمت وجود دارد.به نظر می رسد که شانس به نفع گاوها باشد

cardano 2

کاردانو مقاله تحقیقاتی جدیدی در مورد ویژگی های حاکمیت غیرمتمرکز بلاک چین منتشرکرد.

تغییرات در حاکمیت بلاک چین به دو بازیگر مهم در صنعت متکی است. توسعه دهندگانی که برنامه ها را ایجاد می کنند و تغییرات را پیشنهاد می کنند و جامعه ای که تصمیم می گیرد تغییرات را اجرا کند یا خیر. مشارکت بین این بازیگران کلیدی به تکامل پلتفرم کمک می‌کند و در نتیجه مستحق دریافت پاداش است.
آخرین کلاس از سیستم های حاکمیت بلاک چین که در این مقاله مورد بحث قرار گرفت. به موقع بودن بود که حوزه حیات را پوشش می داد. این مطالعه خاطرنشان کرد که پروتکل‌های بلاک چین باید بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن در صورت حملات و سایر موارد اضطراری که نیاز به تصمیم‌گیری فوری دارند، به یک تصمیم دست یابند.