نویسنده: Fatah.gholamzadeh

کاردانو رمز ارز 0

آیا کاردانو ADA تا سپتامبر به 2.90 دلار خواهد رسید؟

اولین مدل پیش بینی قیمت منتشر شده توسط فینبولد داده های سال 2017 و Al را برای شناسایی مناطقی که قیمت ارزهای دیجیتال در آن افزایش یافته است، ترکیب می کند. از فوریه 2021 تا می 2022، زمانی که اکوسیستم تررا شکست خورد و بازار ارزهای دیجیتال وارد بازار نزولی شد، این مد پیش بینی های نسبتاً دقیقی انجام داد.
در مقابل، ادا طبق پیش‌بینی‌های موجود در جامعه کریپتو با قیمت 0.78 دلار در پایان آگوست و 0.457 دلار در پایان سال معامله خواهد شد. هارد فورک آینده شبکه واسیل به احتمال زیاد دلیل خوش بینی کوتاه مدت جامعه است.

Charles Hoskinson 2

بنیانگذارکاردانو تأیید کرد که تست نت واسیل در 3 ژوئیه راه اندازی خواهد شد.

همانطور که در گزارش خواندید او گفت، تست نت واسیل در 3 ژوئیه 2022 راه اندازی خواهد شد. و پس از آن تا پایان جولای راه اندازی شبکه اصلی خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد واسیل پیچیده ترین هارد فورکی بوده است که کاردانو از زمان آغاز به کار خود ساخته است. هاسکینسون اضافه کرد که این تیم در ابتدا راه اندازی شبکه اصلی واسیل را در اوایل ماه جاری به تعویق انداخت. زیرا نمی توانست مانند سایر پروژه های رمزنگاری، به ویژه Terra، اشتباه کند.

cardano vs bitcoin 2

وقتی سرمایه گذاران وجوه خود را از اتریوم و بیت کوین به ادا می اورند

با سرعت فعلی، در چند ماه آینده، مقدار حجم ادا که توسط موسسات نگهداری می‌شود از دارایی‌های اتریوم بیشتر خواهد شد. محتمل ترین علت خروج سرمایه از اتریوم، مشکلات اخیر زنجیره بیکن است که پس از Merge در شبکه اصلی امکان پذیر است.
نگرانی های امنیتی می تواند به یک موضوع بزرگ برای سرمایه گذاران تبدیل شود، به ویژه موسساتی که تمایل دارند سرمایه گذاری های پایدار را به جای سرمایه گذاری های سفته بازانه انتخاب کنند

cardano update 3

بنیانگذار کاردانو ورودی های کلیدی را در توسعه پروژه به اشتراک گذاشت

56 توکن بومی مختلف کاردانو (CNT) و سایر ان اف تی ها در یک تراکنش دو دقیقه ای در شبکه معامله شد! با هزینه کل حدود 25 سنت!
او خوشحال تحت تاثیرعملکرد شبکه کاردانو بود(در توییتر) توییت کرد.ورودی های کلیدی ایجاد شده درکاردانو …

cardano 0

تحلیلگر کریپتو توضیح می دهد که چرا کاردانو به عنوان ده رمز ارز برتر باقی می ماند!

تحلیلگر کریپتو توضیح می دهد که چرا کاردانو به عنوان ده رمز ارز برتر باقی می ماند! یک تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال در شبکه های اجتماعی توضیح داده است. چرا در زمان بازار نزولی رمز ارزها که تحت تأثیر فروپاشی اکوسیستم Terra قرار داشتند! کاردانو(ادا) توانسته است جزء 10 رمزارز برتر باقی بماند.

cardano 3

کاهش حجم تراکنش‌ها در به‌روزرسانی جدید هارد فورک Vasil

اگرچه کاردانو هنوز شاهد هیچ مشکلی در مقیاس بندی و تراکم شبکه نبوده است. حتی در هنگام افزایش تعداد تراکنش ها با راه حل های DeFi که در شبکه شکوفا شده است. توسعه دهندگان در حال کار بر روی راه حل هایی هستند.که باید بلاک چین را برای بار سنگینی که وارد می شود آماده کند.

cardano 0

چارلز هاسکینسون می‌گوید: این زمستان رمزارزها ماه‌ها طول می‌کشد تا به پایان برسد

همه ارزهای دیجیتال زیان قابل توجهی را به ثبت رسانده اند. زیرا بسیاری از معامله گران به دلیل زیان های وارده مجبور به تسلیم شدن هستند. افت اخیر ممکن است مورد توجه تاجران کهنه کار نباشد زیرا دیگر برای آنها تازگی ندارد. معامله گران جدید که هنوز طرف دیگر بازار را در چند ماه گذشته ندیده اند.شروع به فروش وحشت زده کرده اند.
او پیش‌بینی کرد که پس از پایان «زمستان رمزنگاری»، که طی هفته‌ها یا ماه‌ها به پایان می‌رسد، بازار ارزهای دیجیتال یک افزایش هیجان‌انگیز را ثبت خواهد کرد.

کاردانو رمز ارز 1

چارلز هاسکینسون می گوید: ادا دوام خواهد آورد.

و معتقد است که یک سیستم خوب، سیستمی است که برای جاودانگی ساخته شده باشد. او از روند صعودی و معایب تاریخی بیت کوین می گوید. با این حال، سکه انعطاف پذیر است و قوی است .او گفت: هفت صد میلیون دلار آماده است. تا به شیوه ای مسئولانه از طریق شرایطی که شما (رای گیری کاتالیست.) جامعه کنترل می کنید، استفاده شود. و هر بار که یک دور رای گیری اتفاق می افتد، شاهد مشارکت بیشتر هستیم، ما شاهد رأی گیری بیشتر در بسیاری از پروژه های بزرگ هستیم.